Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Biometrinis terminalas ZKTeco FR-SF200
| Type | FR-SF200 Metal Network Fingerprint Access Control & Time Attendance |
| Fingerprint Capacity | 200 |
| RFID Card | 100 EM(125 KHz) |
| Record Capacity | 30.000 |
| Communication | RS232/485.USB-Host |
| Full Access Control Features | Access control interface for electric lock. door sensor. exit button. alarm and doorbell |
| Optional Functions | Mifare(optional) |
| Wiegand Signal | Output |
| Authentication | Finger / Card |
| Power Supply | DC 12V |
| Verification Speed | ≤0.5 sec |
| Operating Temp. | -10 °C~50 °C (14°F ~ 122°F) |
| Operating Humidity | 20%-80% |
| Dimension | 120mm×120mm×35mm (W×H×D) |
| Gross Weight | 1.25kg |