Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cilindrinė korpusų (montavimo dėžių) spyna TPR serijos.
| Panaudojimas : | Korpuso TPR |
| Sriegio tipas : | M16 |
| Gnybto ilgis : | 28 mm |
| Gnybto nuo spynos atstumas : | 11.5 mm |
| Pagrindinės savybės : | Pridedami 2 rakteliai |
| Medžiaga : | Nikelis |
| Svoris : | 0.022 kg |
| Matmenys : | 39 x 20 x 22 mm |
| Garantija : | 2 metai |