Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Antisabotažinė apsauga : | Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo |
| Pagrindinės savybės : | Pritvirtinimo paaukštinimas lengvina laidų prijungimą ir jų paslėpimą korpuse |
| Medžiaga : | ABS |
| Panaudojimas : | ETHM-1 Plus, INT-ADR, INT-E, INT-O, INT-PP, INT-R, CA-10-E, MP-1, ACCO-KP, ACCO-KPWG, INT-KNX-2, ACU-120, ARU-100, ACX-200, INT-RS, INT-RS Plus, INT-FI |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Matmenys : | 125 x 157 x 46 mm |
| Svoris : | 0.176 kg |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
TOP susijusios paieškos