Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ABAX antena naudojama belaidžiams moduliams.
| Dažnių diapazonas : | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Konektorius : | SMA-RP |
| Panaudojimas : | Satel ABAX |
| Pagrindinės savybės : | Maži gabaritai |
| Matmenys : | Ø 10.5 x 130 mm |
| Svoris : | 0.01 kg |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |