Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Antena LTE skirta bendradarbiauti su signalizacijos centrais PERFECTA 16, PERFECTA 16-WRL, PERFECTA 32, PERFECTA 32-WRL, PERFECTA 32 LTE, PERFECTA 32-WRL LTE, VERSA Plus, INTEGRA 128-WRL, komunikacijos moduliais GSM-X, GSM-X LTE, INT-GSM, INT-GSM LTE ir signalizacijos moduliais MICRA.
Įrenginys ANT-LTE-I yra pritaikytas prie montavimo korpusuose SATEL iš plastiko, turinčio specialus, skirtus šių įrenginių tipui vietas (pvz. OPU-2-B, OPU-3-P, OPU-4-P).
| Dažnių juosta : | LTE , UMTS/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE |
| Konektorius : | IPX (U.FL) |
| Panaudojimas : | SATEL PERFECTA, VERSA Plus, INTEGRA-128-WRL, GSM-X, INT-GSM, MICRA |
| Pagrindinės savybės : | Kabelio ilgis - 20 cm |
| Svoris : | 0.007 kg |
| Matmenys : | 90 x 31 x 4 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |