Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Vidaus patalpoms skirtas optinis signalizatorius SO-05 su ypač ryškiais LED diodais.
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 40 mA |
| Garso stiprumo lygis : | - |
| Pasirinktos funkcijos : | Signalizacijos rėžimas : LED indikacija - 3 Hz |
| Spalva : | Oranžinis |
| Temperatūra : | -20 °C ... 60 °C |
| Naudojimo pavyzdys : |
Aliarmo instaliacija
Vartų atidarymas |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | Ø 71 x 42 mm |
| Garantija : | 2 metai |