Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Nedidelis vidinis akustinis signalizatorius SV-104 skirtas įsilaužimo ir užpuolimo sistemoms.
| Garso stiprumo lygis : | 109 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinės apsaugos priemonės |
| Maitinimas : | 6 ... 14 V DC (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Srovės suvartojimas : | max. 150 mA |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -25 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.15 kg |
| Matmenys : | 135 x 95 x 47 mm |
| Garantija : | 2 metai |