Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nedidelis vidinis akustinis signalizatorius SPW-250-O skirtas įsilaužimo ir užpuolimo sistemoms.
Išorinis signalizatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, todėl pasižymi labai dideliu mechaniniu atsparumu ir garantuoja estetišką išvaizdą net po daugelio eksploatacijos metų.
Signalizatoriaus kondtrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
| Garso stiprumo lygis : | 120 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) |
| Maitinimas : | 12 V DC ± 15% (maitinimas iš išorinio maitintuvo) Avarinis maitinimas CR123A (įeina į komplektą) |
| Srovės suvartojimas : | max. 90 mA |
| Spalva : | Oranžinis |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.15 kg |
| Matmenys : | 87 x 133 x 37 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |