Lauko Wi-Fi kamera IMOU Bullet 2 4MP
Kamera įrašo 4 MP raiška ir turi 2,8 mm objektyvą. Ji siūlo kelis veikimo režimus, todėl galite pritaikyti įrenginį pagal savo poreikius. Ji efektyviai aptinka judančius objektus ir turi įmontuotą mikrofoną bei garsiakalbį. Be to, ji prisijungia prie jūsų išmaniojo telefono per „Wi-Fi“ ir siunčia pranešimus, kad galėtumėte realiuoju laiku stebėti, kas vyksta aplink jūsų namus. Be to, ji yra atspari lietui, sniegui ir dulkėms pagal IP67 standartą.

Keletas įrašų išsaugojimo būdų
Baigtus įrašus galite išsaugoti dviem būdais. Kameroje yra lizdas „micro SD“ kortelei, kurios talpa neviršija 256 GB. Be to, galima naudotis „IMOU Cloud“ – iš jos galite atkurti įrašytą medžiagą arba atidaryti peržiūrą internete.

Pasirūpinkite namų saugumu
„IMOU“ lauko kamera pasižymi 4 MP vaizdo kokybe ir 16 kartų priartinimu, todėl galite būti tikri, kad jūsų įrašai bus aiškūs. Be to, „Bullet 2“ greitai aptinka judančius žmones ir objektus iki 124° kampu – akimirksniu pasigirs garsus signalas, įsijungs įspėjamoji lemputė ir gausite pranešimą programėlėje.

Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis
Su „IMOU Bullet 2“ jūsų namai bus kruopščiai apsaugoti. Kamera įrašo ir vaizdą, ir garsą. Joje yra mikrofonas, kuris tiksliai surenka garsą stebėjimo metu. Kita vertus, įmontuotas garsiakalbis leidžia bendrauti su šeima arba nuraminti lojantį augintinį, jei esate toli nuo namų.

Aiškūs vaizdai naktį
Mėgaukitės ryškiais, aukštos kokybės vaizdais net naktį. Kamera siūlo kelis naktinio režimo tipus, todėl galite pritaikyti kameros veikimą pagal savo poreikius. Galimos parinktys: išmanusis režimas, spalvų režimas ir infraraudonųjų spindulių režimas. Be to, aptikimo diapazonas sutemus siekia 30 metrų. Apsaugokite savo namus visą parą su IMOU.

Įtraukta
- kamera
- vartotojo vadovas
- maitinimo šaltinis
- montavimo rinkinys
- diegimo šablonas
- vandeniui atspari jungtis
| Gamintojas | Mano nuomone |
|---|
| Modelis | 2 punktas |
|---|
| Matrica | 1/2,7 colio 4 MP progresyvus CMOS jutiklis |
|---|
| Rezoliucija | 2560x1440 |
|---|
| Aptikimo diapazonas naktį | 30 metrų |
|---|
| Židinio nuotolis | 2,8 mm |
|---|
| Žiūrėjimo kampas | 104° (aukštis), 56° (vertikalus), 124° (ilgis) |
|---|
| Ryšys | 1x 100 Mbps Ethernet prievadas, „Wi-Fi“: IEEE802.11b/g/n, integruota dviguba antena |
|---|
| Paraiška | Mano nuomone |
|---|
| Suderinamumas | „Android“, „iOS“ |
|---|
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265 / H.264 |
|---|
| Sąsaja | „Micro SD“ kortelės lizdas (iki 256 GB) |
|---|
| Maitinimo šaltinis | 12 V / 1 A nuolatinė srovė |
|---|
| Energijos suvartojimas | 7 W |
|---|
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ +60°C |
|---|
| Darbinė drėgmė | 0–95 % santykinis oro drėgnumas |
|---|
| Matmenys | 147,7 × 74,2 × 74,2 mm |
|---|
| Svoris | 357 g |
|---|
| Atsparumo vandeniui klasė | IP67 |
|---|