IMOU ZR1 signalizacijos sirena
Užtikrinkite savo namų saugumą ir įsirenkite juose IMOU signalizacijos sireną. Įrenginį galima naudoti kaip didesnės apsaugos sistemos dalį ir susieti su IMOU tinklo šliuzu (parduodamas atskirai), todėl gausite pranešimą į savo telefoną, kai jutiklis aptiks įsibrovėlį. Be to, sirena įjungia 85 dB signalizaciją ir šviesos signalą, todėl gali veiksmingai atbaidyti potencialų įsibrovėlį. 
Nuotolinis signalizacijos valdymas
Suveikus sirenai, galite išjungti aliarmą vietoje, per tinklo šliuzą arba nuotoliniu būdu vienu spustelėjimu programėlėje. Įrenginys veikia 2,4 GHz tinkle ir naudoja „ZigBee“ protokolą, užtikrinantį stabilų signalą be trukdžių. Įrenginį galite valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Programėlėje taip pat galite reguliuoti aliarmo garsumą – maksimali vertė siekia 85 dB.

Tvirtas dizainas
Įrenginys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl gali atlaikyti ekstremalias temperatūras (-25°C - 55°C). Tai reiškia, kad jis sėkmingai tarnaus jums ilgą laiką beveik bet kokiomis sąlygomis. Jį galite lengvai pritvirtinti prie sienos arba lubų, apsaugodami savo namus nuo nepageidaujamų svečių.

Rinkinio turinys
- - 1x Signalizacijos sirena
- - 1x 3M lipdukas
- - 1x varžtas ir inkaras
- - 1x Maitinimo adapteris
- - 1x greito paleidimo vadovas
| Gamintojas | Mano nuomone |
|---|
| Modelis | ZR1 |
|---|
| Dydis | Φ80x34mm |
|---|
| Darbinė įtampa | 12 V nuolatinė srovė |
|---|
| Darbinė temperatūra | -25°C - 55°C |
|---|
| Darbinė srovė | ≤250 mA |
|---|
| Įdiegimo būdas | siena/lubos |
|---|
| Belaidis protokolas | Zigbee |
|---|
| Perdavimo dažnis | 2,4 GHz |
|---|
| Ryšio atstumas | 200 m |
|---|
| Zirziklio garso slėgis | ≥85 dB |
|---|
| Budėjimo srovė | ≤20uA perdavimo galia: ≤15dBm |
|---|
| Priėmimo jautrumas | -96 dBm |
|---|