Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | AEOTEC |
| Bendras gylis (mm) | 105 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 165,00 mm |
| Bendras svoris | 0,274 kg |
| Bendras plotis (mm) | 55 mm |
| Grynasis svoris | 0,157 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 117 g |
| Taros svoris (kg) | 0,117 kg |
| Tūris (m3) | 0,000952875 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Baterija |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| TI svoris (kg) | 0,022 kg |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | Sirena 6 |
| Kitos savybės | Sirena su garsiniu ir vaizdiniu signalu. Taip pat gali būti naudojama kaip durų skambutis. 30 iš anksto sukonfigūruotų signalinių tonų. Iki 110 dB. Maitinimo šaltinis: 230 V. Baterijos: 1x PT502035 (400 mAh) (tik tilteliui). Saugos standartas S2. Belaidė technologija: Z-Wave Plus. |
| Palaikomi tinklo protokolai | Z-Wave Plus |
| Techniniai parametrai | Matmenys: 76 x 76 x 38,5 mm. Belaidė technologija: Z-Wave, 433,92 FSK. Svoris: 100 g. Kartotuvas: Taip. Perdavimas: Taip. Z-Wave Plus: Taip. Z-Wave saugumas: S0, S2 neautentifikuotas ir S2 autentifikuotas. Z-Wave aparatinė įranga: ZM5101. Z-Wave bibliotekos tipas: Patobulinta 232 pavaldinė. Z-Wave įrenginio tipas: Garso jungiklis. Z-Wave vaidmens tipas: Visada įjungtas pavaldinis. Suderinamas su išmaniuoju paleidimu: Ne. Įėjimo įtampa: Adapteris: 5V/2A; Baterija: 3,7V. Atsarginė baterija: PT502035; 400mAh; Nenuimama; Įkraunama per maitinimo adapterį; Bendras veikimo laikas: 4 valandos. Atmintis: 16 mln. Jutikliai: Vibracija. Maks. palaikomų tonų: 30. Maks. palaikomų mygtukų: 3. Maksimali budėjimo režimo galia: 0,7 W. Maksimalus garsumas: 105 dB nuo 5 cm atstumo. Darbinė drėgmė: nuo 8 % iki 80 %. Darbinė temperatūra: nuo 0 °C iki 40 °C. Veikimo atstumas: 30 m viduje; 150 m lauke. |
| Paletės kiekis | 1813 m. dalių |
| Prodiuseris | AEOTEC |
| Garantija | 24 mėn. |