Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Cecotec |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Cecotec |
| Palette Qty | 1286 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Sodo terasa yra vieta, kurioje daugiausiai praleidžiame laiko nuo pavasario iki rudens, tačiau šaltesni orai šiandien jau nėra priežastis atsisakyti daugiau laiko leisti lauke ir tai daryti išties jaukiai. Šiuolaikinės šildymo technologijos leidžia patogiai pasiruošti šaltesniam laikui ir užtikrinti …
Šildytuvų tipai
Prekyboje siūlomi įvairiausi šildytuvai. Tai, kokį šildytuvą išsirinksite, priklauso nuo to, kam jis bus naudojamas ir kokį plotą norite sušildyti. Toliau pateikiami pagrindinių tipų aprašymai.
Oro šildytuvas
Idealiai tinka šaltų kambario vietų …