Beper P206ZAN020
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 15 has video
Beper P206ZAN020
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Beper P206ZAN020 kaina
add to cart Į krepšelį 42.99
Beper P206ZAN020 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Beper P206ZAN020 kaina
add to cart Į krepšelį 42.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
EAN: 8056420221268
Elektriskais moskītu tīkls ar izturīgu ABS un metāla konstrukciju, lieliski piemērots arī izmantošanai ārpus telpām. Divas 10 W UV-A gaismas caurules un atvērtais augšējais režģis palīdz palielināt pievilcību, iznīcināt odus un citus lidojošus kukaiņus. Pateicoties piegādātajai ķēdei, var izmantot balstā vai pakaramajā. Ar noņemamu paplāti ērtai tīrīšanai.
PRECES IZMĒRS: 44X10X26,5 CM
MATERIĀLS: ABS / METĀLS
Jauda: 20 W
KOPUMA SVARS: 2,20 KG
IEPAKOJUMA IZMĒRS: 46X10,5X27 CM
EAN 8056420221268
Ražotāja kods P206ZAN020
Ražotājs Beper
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-11
Pliusai: Galingas variklis Didelis talpa Patogus rankenos dizainas
Minusai: Gana sunkus
Specifikacija
  • Gamintojas Beper
  • Svoris 2.2
  • Modelio pavadinimas
    ‎P206ZAN020
Šią prekę rasite filtruose
Atsiliepimai (1)
User photo
Daiva Z. unauthentic-comment Neautentiškas atsiliepimas rating 5 2024-05-15
Puiki prekė neišrankiam klientui :)
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Dažnai perkama kartu
Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Išpardavimas Išpardavimas
Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle
  • Įvertinimas 4.7 (12)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle kaina
-43 %
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Outwell Catamarca Turistinė kėdė, juodos spalvos (470466) kaina
Šaltkrepšis Polka dot 25x15x33 Šaltkrepšis Polka dot 25x15x33
  • Liko tik: 1 vnt.
Šaltkrepšis Polka dot 25x15x33 kaina
-11 %
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Liko tik: 4 vnt.
Robens turistinė viryklė Firefly 2600 W, lengva ir kompatiška kaina
Easy Camp Kepurė su tinkleliu nuo uodų (680286)
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Easy Camp Kepurė su tinkleliu nuo uodų (680286) kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Jata MIE14 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Vabzdžių gaudyklė su elektros iškrova V-TAC, 30W kaina
-6 %
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Lempa traukianti vabzdžius Noveen IKN 30 2X15 W, Juoda kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Jata HACC1101 kaina
Magnetinis durų tinklelis nuo uodų, 80x210 cm kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Vevor RV ekrano durų apsauga šunims kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Vevor RV ekrano durų apsauga gyvūnams kaina
Vabzdžių gaudyklė su elektros iškrova V-TAC, 16W kaina