Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Rožinės moteriškos string kelnaitės pagamintos iš mikropluošto ir beveik nepastebimo tinklelio, todėl po drabužiais atrodo diskretiškai. Minimalistinis kirpimas ir priglundanti konstrukcija suteikia tvarkingą siluetą.
| Sudėtis | Poliamidas 70 % |
|---|---|
| Sudėtis | Medvilnė 16 % |
| Sudėtis | Elastanas 14 % |
| Dydis | Matmenys |
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |