Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
• A4 formatas
• Pagaminta iš polipropileno
• 2 žiedai
• Žiedų skersmuo: 25 mm
• Dėžutėje 10 vnt.
| Savybės | |
| Formatas | A4 |
| Medžiaga | Polipropilenas (pp) |
| Produkto spalva | Mėlyna, metalinis |
| Vidinė spalva | Balta |
| Maksimali talpa | 190 lapai |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Žiedo skersmuo | 2,5 cm |
| Žiedų kiekis | 2 |
| Nugarinė etiketė | Taip |
| Nugarėlės plotis | 3,2 cm |
| Mechanizmo tipas | Svirtis |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 257 mm |
| Ilgis | 32 mm |
| Aukštis | 314 mm |
| Svoris | 110 g |
| Modelio pavadinimas | 42570036 |