Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Lou Light B-1215/2 – braziliško kirpimo kelnaitės iš perregimo rievėto tinklelio, su plačia juosmens juosta ir dvigubu tiulio sluoksniu nugaroje.
| Prekės ženklas | Kinga |
|---|---|
| Modelis | Lou Light B-1215/2 |
| Produkto tipas | Braziliško kirpimo kelnaitės |
| Sudėtis | poliamidas 70 %, medvilnė 16 %, spandeksas 14 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |
| XXL | 112–118 cm |
Šių kelnaičių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.