Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kinga Harmony – elegantiškos moteriškos kelnaitės su subtiliais nėriniais ir moterišku kirpimu. Modelis iš Harmony linijos papildys tos pačios serijos liemenėlę ir sukurs vientisą komplektą.
| Sudėtis | Detalės |
|---|---|
| Poliamidas | 70 % |
| Medvilnė | 16 % |
| Spandeksas | 14 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82–88 cm |
| S | 88–94 cm |
| M | 94–100 cm |
| L | 100–106 cm |
| XL | 106–112 cm |