Volt Polska MAITINIMO KEITIKLIS DCDC-11-28/12-24
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Volt Polska MAITINIMO KEITIKLIS DCDC-11-28/12-24 kaina
add to cart Į krepšelį 31.44
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 31.44
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Tipas : Įtampos mažinimas ir didinimas, DC/DC
Maitinimo įtampa : 11  ... 28 V DC
Išvesties įtampa :
  • USB , 5 V DC ,
  • 15 V, 16 V, 18, (18.5) V, 19 (19.5) V, 20 V, 22 V, 24 V DC - pasirenkamos perjungikliu
  • Galia : 90 W
    Paskirtis :
  • Įrengimas yra skirtas nešiojamųjų kompiuterių maitinimui
  • kameros
  • monitoriai
  • Išvestis : 11 vnt.
    Matmenys : 112  x 51  x 30 mm
    Svoris : 0.25 kg
    Garantija : 2 metai
    Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
    Skaityti daugiau
    Skaityti mažiau
    ChatGPT
    ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-09-19
    Minusai: Gali būti sudėtingas naudoti pradedantiesiems
    Specifikacija
    • Gamintojas Volt Polska
    • Modelis
      VOLT 12/24V 90W ADAPTER TIR
    • Galios srovės tipo AC–DC
    • Produkto spalva Juoda
    • Prekės ženklas No name
    • Įvesties įtampa 220–240 V
    • Išėjimo srovė 7,7 A
    • Išėjimo įtampa 19,5 V
    • Įvesties dažnis 50-60 Hz
    • Išėjimo galia 150 W.
    • Modelio pavadinimas
      4LAPSM0002
    Atsiliepimų politika
    Dažniausiai užduodami klausimai
    1. Kokių įrenginių maitinimui tinka šis Volt Polska adapteris?
    2. Kaip pasirinkti reikiamą išėjimo įtampą?
    3. Ar šis keitiklis turi USB lizdą?
    4. Kokios yra įvesties įtampos ribos?
    Šis keitiklis gali priimti nuolatinę srovę nuo 11 iki 28 voltų. Platus įėjimo diapazonas leidžia jį naudoti su įvairiais 12V arba 24V šaltiniais, pavyzdžiui, automobiliuose ar kitose transporto priemonėse. Tai daro jį universalų maitinimo adapterį kelionėms.
    5. Kiek galios gali tiekti šis maitinimo šaltinis?
    Panašios prekės
    • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
    • Liko tik: 4 vnt.
    Inverto plačiajuosčio ryšio keitiklis kaina
    Adapteris HP 4Z534AA USB-C į RJ45
    • Įvertinimas 5.0 (4)
    • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
    • Liko tik: 5+ vnt.
    Adapteris HP 4Z534AA USB-C į RJ45 kaina
    • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
    • Liko tik: 5+ vnt.
    Dahua technologija Dahua technologija kaina
    Pirmyn Atgal
    Peržiūrėtos prekės
    • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
    • Liko tik: 2 vnt.
    Dreamfarm Vonios aksesuaras Tapi mėlynas kaina
    • Įvertinimas 5.0 (1)
    • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
    David Beckham Classic Mėlyna Dezodorantas vyrams, 150 ml kaina
    Gerdes PrimuX USB, išorinis ISDN adapteris, 2110 kaina
    • Įvertinimas 5.0 (1)
    • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
    Raspberry Pi GPIO praplėtimo priedėlis kaina
    LISTAN XILENCE Performance C korpuso ventiliatorius 120 mm
    • Įvertinimas 5.0 (29)
    LISTAN XILENCE Performance C korpuso ventiliatorius 120 mm kaina
    • Įvertinimas 5.0 (13)
    • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
    Hikoki Accessories Grandinės tepimo alyva HIKOKI 1 L kaina
    -3 %
    Valytuvas Bosch Eco 650mm
    • GamintojasBosch
    • Ilgis (mm)
    • Komplektas
    Valytuvas Bosch Eco 650mm kaina