Vivanco VVITADAPT45WUN, Nešiojamas kompiuteris, Indoor, 100 - 240 V, 45 W, 9.5 - 20 V, AC-to-DC
  • Varlė kodas 52877107
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 52877107
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Vivanco VVITADAPT45WUN, Nešiojamas kompiuteris, Indoor, 100 - 240 V, 45 W, 9.5 - 20 V, AC-to-DC kaina
add to cart Į krepšelį 52.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 52.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Vivanco
  • Modelis
    VVITADAPT45WUN
  • Modelio pavadinimas
    VVITADAPT45WUN
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
-15 %
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
CLASSIC 12 V-35 A MAITINIMO ŠALTINIS / MAITINIMO ŠALTINIS kaina