Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Kibernetinė galia |
| Bendras gylis (mm) | 365,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 337,00 mm |
| Bendras svoris | 15,90 kg |
| Bendras plotis (mm) | 196,00 mm |
| Grynasis svoris | 14,40 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 1000,00 g |
| Plastikas (be PET) | 500,00 g |
| Taros svoris (kg) | 1,50 kg |
| Tūris (m3) | 0,02 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Paletės kiekis | 63 dalių |
| TI svoris (kg) | 3,5 kg |
| Baterijos klasifikacija | CL126:PE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Talpumas | 1500 VA |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | OLS1500EA-DE |
| Talpumas | 1350 W |
| Matmenys (P x G x A) | 151 x 394 x 225 mm |
| UPS topologija | Internete |
| Kitos savybės | Internetinė (dvigubos konversijos) UPS topologija; Suderinamumas su generatoriumi; Nulinis perdavimo laikas; Apsauga nuo viršįtampių ir šuolių; Spalvotas LCD ekranas; Nuosekliojo ryšio prievadas; „PowerPanel“ valdymo programinė įranga; Bokšto formos; ECO režimas; Apsauga nuo perkrovų; Išmanusis akumuliatorių valdymas (SBM); EMI ir RFI filtravimas; Kintamo greičio ventiliatoriai; Avarinio išjungimo (EPO) prievadas; SNMP/HTTP nuotolinio valdymo galimybė (pasirinktinai) |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 595 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 360 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 246 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 20,8 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,896 kg |
| Gamintojo prekės serija | Išmaniosios programėlės UPS sistemos |
| Dydžio formatas | Bokštas |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 4 (tipinės) val. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 5,3 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 15,3 min. |
| Prodiuseris | Kibernetinė galia |
| Garantija | 24 mėn. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …