Pulsar PSG2-24V2A Maitinimo šaltinis impulsowy 27,6V/2A Montuojama
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
rating 4.5
Pulsar PSG2-24V2A Maitinimo šaltinis impulsowy 27,6V/2A Montuojama kaina
add to cart Į krepšelį 52.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 52.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Napięcie zasilania: 200÷240VAC Bezprzerwowe zasilanie: DC 27,6V/2.5A Prąd ładowania akumulatora: 0.5A/1A Wyjście zasilania: 2.5A/27,6VDC Wysoka sprawność (do 89%) Sygnalizacja optyczna LED Dynamiczny test akumulatora Kontrola ładowania i konserwacji akumulatora Kontrola ciągłości obwodu akumulatora Kontrola napięcia akumulatora Prąd ładowania akumulatora wybierany zworką Funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora Wyjście techniczne EPS zaniku sieci (przekaźnikowe) Wyjście techniczne APS sygnalizacji awari akumulatora (przekaźnikowe) Wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej (LED PKAZ168), blacha montażowa (DIN2-4) Zabezpieczenie wyjścia akumulatora przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem Zabezpieczenia - (SCP, OLP, OVP, UVP)
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    PSG2-24V2A
  • Viršįtampio apsauga ovp Taip
  • Svoris 0.38
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 24V DC
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 159 x 98 x 42 mm
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -10°C...+40°C
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 2
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 0,5A/1A
  • Nominali išėjimo srovė 2,5A