Pulsar PSG2-12V2A Perjungimo buferio maitinimo šaltinis, 2 klasė
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Pulsar PSG2-12V2A Perjungimo buferio maitinimo šaltinis, 2 klasė kaina
add to cart Į krepšelį 46.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 46.99
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa: 200÷240 VAC Nepertraukiamo maitinimo šaltinis: DC 13,8 V / 2 A Akumuliatoriaus įkrovimo srovė: 0,5 A / 1 A Išėjimo galia: 2 A / 13,8 VDC Didelis efektyvumas (iki 89 %) LED optinė indikacija Dinaminis akumuliatoriaus testavimas Akumuliatoriaus įkrovimo ir priežiūros valdymas Akumuliatoriaus grandinės tęstinumo valdymas Akumuliatoriaus įtampos valdymas Akumuliatoriaus įkrovimo srovė pasirenkama trumpikliu START funkcija rankiniam prijungimui prie akumuliatoriaus EPS techninis elektros tinklo gedimo išėjimas (relė) APS techninis akumuliatoriaus gedimo indikacijos išėjimas (relė) Papildoma įranga: išorinis optinės indikacijos rinkinys (LED PKAZ168), montavimo plokštė (DIN2-4) Akumuliatoriaus išėjimo apsauga nuo trumpojo jungimo ir atvirkštinio prijungimo Apsaugos - (SCP, OLP, OVP, UVP)
  • Modelis
    PSG2-12V2A
  • Svoris 0
  • Viršįtampio apsauga ovp Taip
  • Svoris 0.28
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 129 x 98 x 40 mm
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -10°C...+40°C
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 2
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 0,5A/1A
  • Nominali išėjimo srovė 2A