RAM 8GB ADATA 5600 U-DIMM AD5U56008G-S
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
RAM 8GB ADATA 5600 U-DIMM AD5U56008G-S kaina
ar
  • + 12 mėn. 15
  • + 24 mėn. 22 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 29
  • + 48 mėn. 36
add to cart Į krepšelį 136.18
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 136.18
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
ADATA DDR5 5600 U-DIMM. Komponente für: PC / Server, Speicherkapazität: 8 GB, Speicherlayout (Module x Größe): 1 x 8 GB, Interner Speichertyp: DDR5, Speichertaktfrequenz: 5600 MHz, Memory Formfaktor: 288-pin DIMM, CAS Latenz: 45
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-10
Pliusai: Aukštas našumas Greitas duomenų perdavimas Patikimumas ir ilgaamžiškumas
Minusai: Gali būti nesuderinama su senesnėmis sistemomis
Specifikacija
  • Gamintojas ADATA
  • Modelis
    AD5U56008G-S
  • CAS delsa CL46
  • Atminties tipas DDR5
  • Svoris 0.4
  • Atminties tipaa rinkinyje 1
  • Iš viso talpa 8 GB
  • Atminties magistralės dažnis 5600 MHz
  • Modelio pavadinimas
    AD5U56008G-S
Panašios prekės
RAM TRANSCEND 8GB JM DDR4 3200 SO-DIMM 1Rx8 1.2V
  • GamintojasTranscend
  • Atmintis (RAM)
  • TipasDDR4
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (49)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
RAM TRANSCEND 8GB JM DDR4 3200 SO-DIMM 1Rx8 1.2V kaina
RAM KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3L Non-ECC CL11 DIMM 1.35V
  • GamintojasKingston
  • Atmintis (RAM)
  • TipasDDR3L
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (15)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
RAM KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3L Non-ECC CL11 DIMM 1.35V kaina
RAM G.Skill DIMM 8 GB DDR3-1600 , memory - F3-12800CL10S-8GBXL, RipjawsX, Lite Retail
  • GamintojasG.skill
  • TipasDDR3
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Liko tik: 2 vnt.
RAM G.Skill DIMM 8 GB DDR3-1600 , memory - F3-12800CL10S-8GBXL, RipjawsX, Lite Retail kaina
RAM Kingstonas | Fury Beast RGB | 8 GB | DDR5 | 5200 MHz | PC/serveris | Registracijos Nr. | ECC Nr
  • GamintojasKingston
  • TipasDDR5
  • ApšvietimasRGB
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 5+ vnt.
RAM Kingstonas | Fury Beast RGB | 8 GB | DDR5 | 5200 MHz | PC/serveris | Registracijos Nr. | ECC Nr kaina
RAM Kingston KF436C16RB2/8 8GB 3600MT/s DDR4 CL16 DIMM FURY Renegade Juodas | Kingston
  • TipasDDR4
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
RAM Kingston KF436C16RB2/8 8GB 3600MT/s DDR4 CL16 DIMM FURY Renegade Juodas | Kingston kaina
RAM CORSAIR 8GB DDR4 3000MHz 288Dimm Unbuffed 16-20-20-38 Vengeance LPX Juodas Heat Spreader 1,35V XMP2.0
  • GamintojasCorsair
  • Liko tik: 2 vnt.
RAM CORSAIR 8GB DDR4 3000MHz 288Dimm Unbuffed 16-20-20-38 Vengeance LPX Juodas Heat Spreader 1,35V XMP2.0 kaina
RAM Speciali atmintis CoreParts 8GB atminties modulis
  • GamintojasCoreparts
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
RAM Speciali atmintis CoreParts 8GB atminties modulis kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
RAM Lexar | 16 komplektas (8GBx2) GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/serveris | Registracijos Nr. | ECC Nr
  • GamintojasLexar
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
RAM Lexar | 16 komplektas (8GBx2) GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/serveris | Registracijos Nr. | ECC Nr kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Kabelis Oculus Link VR USB3.2 Gen 1, USB - USB-C, 5m, baltas
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaUSB-C, C
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaBalta
Kabelis Oculus Link VR USB3.2 Gen 1, USB - USB-C, 5m, baltas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Mėsmalės priedas skirtas Gefu Transforma, juodas kaina
Stelrad 22 tipas 2000x700mm 2772W kaina
Vinilinė plokštelė Glenn Frey ‎– The Allnighter
  • Autorius
  • Žanras
  • Leidimo metai1984
  • LeidėjasUK
  • Plokštelės būklė
  • Voko būklė
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Vinilinė plokštelė Glenn Frey ‎– The Allnighter kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Virtuvinės svarstyklės Datalogic INDUSTRIAL TAKE-UP REEL kaina
CableMod ModMesh Right Angle SATA 3 Cable 30cm – carbon
  • GamintojasCablemod
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
CableMod ModMesh Right Angle SATA 3 Cable 30cm – carbon kaina
StarTech Manhattan USB 2.0 A/B USB kabelis 3 m USB A USB B Juoda
  • GamintojasStarTech
  • Jungties formaA, B
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
StarTech Manhattan USB 2.0 A/B USB kabelis 3 m USB A USB B Juoda kaina