Pulsar PSG2-12V10A Buferinis maitinimas, perjungimo režimas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar PSG2-12V10A Buferinis maitinimas, perjungimo režimas kaina
ar
add to cart Į krepšelį 81.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 81.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa: 200÷240 VAC Nepertraukiamo maitinimo šaltinis: DC 13,8 V / 9 A Akumuliatoriaus įkrovimo srovė: 1 A / 4 A Išėjimo galia: 9 A / 13,8 VDC Didelis efektyvumas (iki 88 %) LED optinė indikacija Dinaminis akumuliatoriaus testavimas Akumuliatoriaus įkrovimo ir priežiūros valdymas Akumuliatoriaus grandinės tęstinumo valdymas Akumuliatoriaus įkrovimo srovė pasirenkama trumpikliu START funkcija rankiniam akumuliatoriaus maitinimo šaltinio prijungimui EPS techninis išėjimas tinklo gedimui (relė) APS techninis išėjimas akumuliatoriaus gedimo indikacijai (relė) Apsaugos: SCP, OLP, OVP, UVP
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    PSG2-12V10A
  • Svoris 0
  • Viršįtampio apsauga ovp Taip
  • Svoris 0.83
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 204 x 141 x 52 mm
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -10°C...40°C
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 1A/4A
  • Nominali išėjimo srovė 9A
  • Gamintojo kodas PSG2-12V10A
  • Modelio pavadinimas
    PSG2-12V10A
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Bcs Power BCS-F kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
PRIEIGOS PUNKTO KORPUSAS NHD-COVER-Juodas-3 RINKINYS 3 VNT. UBIQUITI kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Ropam PSR-ECO-5012-RN Maitinimo šaltinis buforowy AC/DC kaina
Breve TRANS.PFS 100 230/24V kaina
Breve TRANS.PVS 100 230/ 24V UŽDARYTA APSAUGA kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Ubiquiti UACC-CABLE-PT-20M MAITINIMO KABELIS 20M kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Atte AUPS-40-120-XL1 Buferinis maitinimas, perjungimo režimas kaina
BREVE PVS120 230 / 24V transformatorius su apsauginiu korpusu - 16024-9995 kaina
Bcs Power BCS-x2W/IP10 kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Breve TRANS.PTM 100 230/ 24V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Baterija Panasonic BRONZE LR14
  • GamintojasPanasonic
  • TipasC
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Baterija Panasonic BRONZE LR14 kaina
Hewlett Packard (HP) HPE Aruba AirWave 1 Device Lic E-LTU kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Maitinimo kabelis APC AP8706S -WW 6vnt C13 - C14, 1.8m lizdo apsauga. kaina
-20 %
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Šlifavimo diskas PFERD Polinox® MKRK 50 A280 kaina
Laikrodis BISSET NOA BSBE77SMSX03BX (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasBisset
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Liko tik: 2 vnt.
Laikrodis BISSET NOA BSBE77SMSX03BX (Ekspozicinė prekė) kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
„MicroConnect“ USB-A USB laidas – 1 m baltas (USBAA1)
„MicroConnect“ USB-A USB laidas – 1 m baltas (USBAA1) kaina
-70 %