Pulsar HPSB-24V2A-B Perjungimo buferinis maitinimo šaltinis
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar HPSB-24V2A-B Perjungimo buferinis maitinimo šaltinis kaina
ar
add to cart Į krepšelį 71.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 71.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa: 200÷240 V kintamoji srovė Nepertraukiamo maitinimo šaltinis: DC 27,6 V / 2 A Akumuliatoriaus įkrovimo srovė: 0,2 A / 0,5 A Išėjimo galia: 2 A / 27,6 V nuolatinė srovė Didelis efektyvumas: 90 % LED optinė indikacija Montavimas: paviršinis montavimas Akumuliatoriaus įkrovimo ir priežiūros valdymas Akumuliatoriaus išvesties apsauga nuo trumpojo jungimo ir atvirkštinio įjungimo Akumuliatoriaus apsauga nuo per didelio išsikrovimo (UVP) Apsaugos: SCP, OLP, OVP, UVP, apsauga nuo įsilaužimo – korpuso atidarymo
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    HPSB-24V2A-B
  • Spalva Baltas RAL 9003
  • Vietos akumuliatoriui 2x7Ah
  • Svoris 1.8
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 24V DC
  • Viršįtampio apsauga ovp Taip
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 230 x 300 x 82 mm
  • Akumuliatorių skaičius 2
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -10°C...+40°C
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 2
  • Priedai LED optinis signalizavimas
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 0,2A/0,5A
  • Korpuso medžiaga DC01 lakštinis metalas
  • Gamintojo kodas HPSB-24V2A-B
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    HPSB-24V2A-B
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Bcs Power BCS-F kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
PRIEIGOS PUNKTO KORPUSAS NHD-COVER-Juodas-3 RINKINYS 3 VNT. UBIQUITI kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Ropam PSR-ECO-5012-RN Maitinimo šaltinis buforowy AC/DC kaina
Breve TRANS.PVS 100 230/ 24V UŽDARYTA APSAUGA kaina