Pulsar HPSB-24V3A-B impulsinio režimo buferinis maitinimo šaltinis
  • Varlė kodas 43748806
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 43748806
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Pulsar HPSB-24V3A-B impulsinio režimo buferinis maitinimo šaltinis kaina
ar
add to cart Į krepšelį 74.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 74.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa - 230 V AC Akumuliatoriaus įkrovimo srovė - 0,5 A / 1 A Išvesties galia - 3 A / 27,6 V DC Efektyvumas iki 87 % Apsaugos - SCP, OLP, OVP, UVP, apsauga nuo įsilaužimo - atidarius korpusą Akumuliatorius - 2 x 7 Ah
  • Modelis
    HPSB-24V3A-B
  • Svoris 0
  • Svoris 2.3
  • Vietos akumuliatoriui 7 Ak
  • Išėjimo įtampa 24V DC
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Akumuliatorių skaičius 2
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 3
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 0,5A/1A
  • Gamintojo kodas HPSB-24V3A-B
  • Modelio pavadinimas
    HPSB-24V3A-B
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bcs Power BCS-F kaina
PRIEIGOS PUNKTO KORPUSAS NHD-COVER-Juodas-3 RINKINYS 3 VNT. UBIQUITI kaina
Ropam PSR-ECO-5012-RN Maitinimo šaltinis buforowy AC/DC kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Breve TRANS.PVS 100 230/ 24V UŽDARYTA APSAUGA kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Breve TRANS.TMM 100VA 400/230V APSAUGA kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Ubiquiti UACC-CABLE-PT-20M MAITINIMO KABELIS 20M kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Pulsar PSD520230 Maitinimo šaltinis impulsowy kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Breve TRANS.PTM 100 230/ 24V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Palečių pagalvėlės, 2vnt., audinys, su lapais kaina
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Wella Professionals, Wella Professionals, Plastic Colour Mixing Bowl, Juodas Violet kaina
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Universalus TRIMERIO DIRŽAS SU APSAUGA kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Trixie
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Trixie kaina
-31 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Alphacool Eiszapfen 2-way ball valve G1/4 – chrome kaina
Digitalas Akumuliatorius 12V 7AH TP kaina