Pulsar HPSB-12V7A-D impulsinio režimo buferinis maitinimo šaltinis
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar HPSB-12V7A-D impulsinio režimo buferinis maitinimo šaltinis kaina
ar
add to cart Į krepšelį 99.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 99.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa - 230 V AC Akumuliatoriaus įkrovimo srovė - 1 A / 2 A Išvesties galia - 6 A / 13,8 V DC Efektyvumas iki 87 % Apsaugos - SCP, OLP, OVP, UVP, apsauga nuo įsilaužimo atidarant korpusą Akumuliatorius - 1 x 7 Ah / 1 x 17 Ah / 1 x 28 Ah / 1 x 40 Ah
  • Modelis
    HPSB-12V7A-D
  • Svoris 0
  • Matmenų plotis (mm) 300
  • Vietos akumuliatoriui 40 Ah
  • Svoris 4.7
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Matmenų gylis (mm) 105
  • Matmenų aukštis (mm) 300
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP 20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 7
  • Korpuso tipas Metalinis
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 1A/2A
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 330 x 380 x 173 mm
  • Nominali išėjimo srovė 6A
  • Gamintojo kodas HPSB-12V7A-D
  • Modelio pavadinimas
    HPSB-12V7A-D
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Bcs Power BCS-RACK5U kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Breve TRANS.PSZ 100 230/230V kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Breve TRANS.PFS 120 230/ 24V NEŠIOJAMOJI APSAUGA kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Breve TRANS.STM 250 400/230V kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Breve TRANS.PFS 160 230/ 24V NEŠIOJAMA APSAUGA kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
„Breve“ TRANS.PVS 160 230/12V kaina
„Breve“ TRANS.STM 400 400/230V kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Breve TRANS.PVS 160 230/ 24V BŪSTO APSAUGA kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
BUFERINIS MAITINTUVAS PSB-12V20A PULSAR kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Cangė PFERD (UGER) 6mm kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
DJI Inspire 1 Lisapult kaina
-6 %
Elektrinis virdulys Severin WK 3469
Elektrinis virdulys Severin WK 3469 kaina
-2 %
CHERRY M-5400-0 kompiuterinė pelė USB A tipo Optinis 1000 DPI Abiems rankoms
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
CHERRY M-5400-0 kompiuterinė pelė USB A tipo Optinis 1000 DPI Abiems rankoms kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Atminties kortelė ADATA 128GB Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10, R/W iki 290/260 MB/s kaina
Korundo atpjovimo diskai Ø22mm PROXXON (50vnt.)
  • GamintojasProxxon
  • Skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 1 vnt.
Korundo atpjovimo diskai Ø22mm PROXXON (50vnt.) kaina
DELOCK Cable USB 3.0 A > Micro USB 3.0 1m
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
DELOCK Cable USB 3.0 A > Micro USB 3.0 1m kaina