POE MAITINIMO ADAPTERIS STG-PD10-12 STG
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
POE MAITINIMO ADAPTERIS STG-PD10-12 STG kaina
add to cart Į krepšelį 20.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 20.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Adapter STG-PD10-12 PoE zawiera wbudowaną przetwornicę obniżającą napięcie wejściowe z przedziału 35 .. 56 V DC do 12 V DC. Umożliwia on zasilanie dodatkowych urządzeń wymagających zasilania 12 V DC podczas gdy mamy dostępny tylko jeden kabel z zasilaniem PoE w standardzie 802.3 af lub passive PoE. Zasilanie PoE przekazywane jest dalej na wyjście w standardzie passive PoE o napięciu równym napięciu na wejściu adaptera. Urządzenie ma szerokie zastosowanie w instalacjach domofonowych i monitoringu CCTV, umożliwiając podłączenie dodatkowego mikrofonu, elektrozaczepu lub oświetlenia. Kompaktowe wymiary dają więcej możliwości instalacji; można go zawiesić lub zamontować na szynie DIN 35 mm.
Specifikacija
  • Gamintojas Stg
  • Modelis
    STG-PD10-12
  • Svoris 0
  • Svoris 0,03 kg
  • Gamintojo kodas STG-PD10-12
  • Modelio pavadinimas
    STG-PD10-12
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
„Unitek“ USB-C adapteris su HDMI jungtimi, 4K ir 60 Hz ryšiu kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
KONW/TWIN-INVERTO TV-CAT KONVERTERIS kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Kanlux NA ADAPTERIS IŠ KMCCB IŠ UN1 ADAPTER kaina
Ferguson W04 WI-FI adapteris (skirtas T30 imtuvui) kaina
KAMEROS ADAPTERIO KIŠTUKAS 230V+1XGN.16/3 OPAL kaina
ADAPTERIS DAHUA PFA120 kaina
Bcs Universal BCS-ADU100 kaina
-21 %
F&F PK-1P ELEKTROS-MAGN.KONVERTERIS 230V AC 16A 1P 1M. kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
AmeliaHome LEDPL/AH/SNOWBALL/RECT/1PC kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
LCD apsauginis stikliukas MyScreen Lite Edge Full Glue Apple iPhone 12 Pro Max juodas kaina
  • Pristatymas į namus 2 d. d.
Kondicionierius Cooper&Hunter ARCTIC Inverter CH-S18FTXLA-NG 5.2/5.3 kW kaina
Root Type R Mini Pro triukinis paspirtukas, Splatter Mėlyna kaina
Ausinės Hoco M14 3,5mm juodos
  • Pristatymas į namus 5 d. d.
Ausinės Hoco M14 3,5mm juodos kaina
Bosch PRO Deimant pjov.diskas Multi Mat. 125x22,23mm
  • GamintojasBosch
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Bosch PRO Deimant pjov.diskas Multi Mat. 125x22,23mm kaina