Bcs Universal BCS-ADU100
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Bcs Universal BCS-ADU100
rating 4.5
Bcs Universal BCS-ADU100 kaina
add to cart Į krepšelį 18.99
Bcs Universal BCS-ADU100 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Universal BCS-ADU100 kaina
add to cart Į krepšelį 18.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Universali kamerų tvirtinimo dėžutė. Dėžutės skersmuo Ø100 mm. Kamerų tvirtinimo angų skaičius: 2, 3, 4. Reguliuojamas kamerų tvirtinimo angų atstumas Ø53 mm ~ Ø78 mm. Suderinamas su lubinėmis tvirtinimo sistemomis (P-UAD, P-IAD22, P-IAD52) arba (ARS200, ARS120, R100).
Specifikacija
  • Gamintojas BCS
  • Modelis
    12313
  • Svoris 0
  • Svoris 0,3 kg
  • IP sandarumo klasė IP66
  • Srieginės liaukos G3/4''
  • Matmenys Ø100×58mm
  • Egzekucija aliuminis
  • Apkrova maks 3 kg
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ADU100
  • Siūlas G3/4''
  • Darbo sąlygos -40°C~+60°C max 90% RH
  • Gamintojo kodas 12313
  • Įrengimas Montuojamas prie sienos, montuojamas ant lubų
  • Modelio pavadinimas
    BCS-ADU100
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
BCS UCHWYT KAMRY BCS-AT3 kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Eaton Šoninis elementas 9x200mm BBA- XSM (101484) kaina