Phoenix Contact Phoenix UNO-PS/1AC/24DC/ 60 W, universalus, vidaus, 85–264 V, 45/65 Hz, 60 W, 24 V
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Phoenix Contact Phoenix UNO-PS/1AC/24DC/ 60 W, universalus, vidaus, 85–264 V, 45/65 Hz, 60 W, 24 V kaina
ar
add to cart Į krepšelį 89.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 89.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Phoenix Contact
  • Modelis
    PHO2902992
  • Modelio pavadinimas
    PHO2902992
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Cabletime Mini HDMI: kištukas - HDMI: kištukas adapteris, skirtas adapterio žiedui, kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ginklų laikiklis NEWLAND MT65 duomenų terminalui kaina
Dell 30 W USB C tipo kintamosios srovės adapteris su C5 maitinimo laidu kaina
Cabletime Mini DisplayPort į DVI adapteris, 0,2 m, kištukas:lizdas, UL kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Audioquest Cinnamon Optilink 1.5m - Toslink optinis kabelis (+ mini 3.5mm adapteris) kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Bcs Power BCS-x2W/IP10 kaina
DeLOCK Izolator USB 2.0 Typu-A męski na żeński su izolacją 5 kV dla linii przesyłu danych kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Hewlett Packard (HP) HP nešiojamas USB-C | 2 x USB-A | 1 x USB-C | 1 x RJ45 kaina
-24 %