NB AC AC ADAPTERIS 65W/GP.ADT11.00C ACER
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
NB AC AC ADAPTERIS 65W/GP.ADT11.00C ACER kaina
ar
add to cart Į krepšelį 99.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 99.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Acer maitinimo adapteris, 65W – įrenginiams su kintamosios srovės adapteriu USB Type-C
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-04-04
Pliusai: Tinkamas 65W galia Originalus gamintojo produktas Pritaikytas naudoti su Acer įrenginiais
Minusai: Gali būti brangus palyginti su neoriginaliais adapteriais
Specifikacija
  • Gamintojas Acer
  • Modelis
    GP.ADT11.00C
  • Įpakavimo dėžutės gylis 23,6 cm
  • Vieneto dėžutės ilgis 0.236
  • Spalva Juoda
  • Išėjimo galia, w 65 vatai
  • Įpakavimo dėžutės plotis 15,8 cm
  • Svoris 0,29 kg
  • Įpakavimo dėžutės aukštis 5,6 cm
  • Vieneto dėžutės aukštis 0.056
  • Vieneto dėžutės plotis 0.158
  • Kategorijos kodas NBP
  • Modelio pavadinimas
    GP.ADT11.00C
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Lenovo PWR ADP_BO TP 170 W kintamosios srovės ADAPTERIS-SLIM TIP kaina
  • Įvertinimas 5.0 (14)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Lenovo | Slim 300W AC adapter | GX21F23046 | 300 W | AC Adapteris kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Hewlett Packard (HP) HP 230W Slim Smart 4.5mm kaina
J5 Create HUB USB j5create j5create JCD383 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Sidabrinė, Baltas
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
J5 Create HUB USB j5create j5create JCD383 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Sidabrinė, Baltas kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Lenovo 90W AC Adapteris (Slim Tip) - Power Supply 90 W Notebook Module - AT kaina
Broadcom 05-60007-00 Serial Attached SCSI (SAS) kabelis 1 m kaina
DELL USB-C 45 W AC ADAPTERIS SU 1 METRO MAITINIMO LAIDU - EURO
DELL USB-C 45 W AC ADAPTERIS SU 1 METRO MAITINIMO LAIDU - EURO kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Universalus kelioninis adapteris su USB-C PD 65W, greitas įkroviklis, adapteris kelionėms kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Lenovo ThinkPad Slim 135 W, kintamosios srovės adapteris kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Auerswald COMpact S0 modulis, skirtas COMPact 3000 kaina
Digitus Pirštas
Digitus Pirštas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Kenko Smart MC Protector plonas 52 mm kaina
Torba Įrankių krepšys Proline 21"
  • GamintojasTorba
  • Tipas
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Torba Įrankių krepšys Proline 21" kaina