Monitoriaus privatumo filtras Startech 14M21-PRIVACY-SCREEN
  • Varlė kodas 29283915
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 18 has video
  • Varlė kodas 29283915
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Monitoriaus privatumo filtras Startech 14M21-PRIVACY-SCREEN kaina
add to cart Į krepšelį 69.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 69.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Startech 14-inch MacBook Pro 21/23 Laptop Privacy Screen, Anti-Glare Privacy Filter with 51% Blue Light Reduction, Monitor Screen Protector with +/- 30 deg. Viewing Angle - Reversible Matte/Glossy Sides (14M21-PRIVACY-SCREEN) - Filtr prywatno¶ci notebooka (poziom) - 14" - przezroczysty - dla Apple MacBook Pro (14.2 cal, Early 2023, Koniec 2021 roku)
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-10-26
Šis StarTech 14IN MACBOOK PRIVACY SCREEN yra labai naudingas ir issamus produktas.
Minusai: Vienintelis trūkumas yra tai, kad ekranas gali sumažinti šiek tiek ryškumą ir kontrastą.
Specifikacija
  • Gamintojas StarTech
  • Modelis
    14M21-PRIVACY-SCREEN
  • Svoris 0.231
  • Modelio pavadinimas
    14M21-PRIVACY-SCREEN
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Lenovo ThinkPad 45W Slim Tip AC adapter charger kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Audioquest Cinnamon Optilink 0.75m - Toslink optinis kabelis (+ mini 3.5mm adapteris) kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Mercodan PRO 4K HDMI adapterio žiedas, „Displayport“, „Mini DP“ kaina
45 W USB-C kintamosios srovės adapteris, skirtas Lenovo „Chromebook“ kompiuteriams, 45 W, 2 kontaktų kaina
Brother ADAPTERIS AD9100 kaina
Assmann Electronic ASSMANN USB Type-C adapterio kabelis tipas C - micro B M/F 0 1m High-Speed bl
  • Liko tik: 3 vnt.
Marmitek 08330 skaitmeninis garso grotuvas Juoda kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Lenovo 45 W 20 V nuolatinės srovės 2 polių WW LTN kaina