Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Tipas (IEC/USA): LR20 / D
Gamintojo kodas: 4920
Įtampa: 1,5V
Matmenys: 34.2 x 61.5 mm
Kilmės šalis: Vokietija
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | D |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 61,5 mm |
| Skersmuo | 3,42 cm |
| Svoris | 136,9 g |
| Modelio pavadinimas | LR20 D |