Hikvision kronšteinas DS-1473ZJ-155
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Hikvision kronšteinas DS-1473ZJ-155 kaina
add to cart Į krepšelį 35.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 35.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
  • Hikvision DS-1473ZJ-155 sieninis kronšteinas
  • Metalinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Spalva: Balta
  • Svoris: 650 g (1.4 lb.)
  • Išmatavimai: Ø 155 mm × 183.5 mm × 240 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-08-14
Pliusai: Patogus ir kokybiškas Užtikrina stabilumą ir saugumą Lengvas ir patogus naudoti
Minusai: Gali būti šiek tiek brangus
Specifikacija
  • Gamintojas Hikvision
  • Modelis
    DS-1473ZJ-155
  • Plotis 155 mm
  • Gylis 183.5 mm
  • Maksimaluss svoris 3 kg
  • Tipas Montuoti
  • Produkto spalva Balta
  • Aukštis 240 mm
  • Korpuso medžiaga Aliuminis
  • Svoris 650 g
  • Apsaugos savybės Atsparus vandeniui
  • Modelio pavadinimas
    DS-1473ZJ-155
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Hikvision | Switch mode power supply adapter | 12 W | 12 V | DC adapter kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
USB WiFi adapteris Hikvision DS-3WRU3X (be antenos) kaina
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blow Automobilio antenos adapteris PLUG kaina
-60 %