Hama Maitinimo šaltinis universalus do notebooka 15-19V/90W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 12 has video
rating 4.5
Hama Maitinimo šaltinis universalus do notebooka 15-19V/90W kaina
add to cart Į krepšelį 51.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 51.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Minusai: Gali būti nepatogus naudoti su kai kuriais senesniais modeliais
Specifikacija
  • Gamintojas Hama
  • Modelis
    200003
  • Kištukas Plokščias EU, 2,5 - 0,7 mm
  • Svoris 0.550
  • Išvesties įtampa 19
  • Aukštis 23.00
  • Plotis 14.00
  • Maitinimo galia 90
  • Išeigos srovė 5.6
  • Paskirtis CE+WEEE
  • Naudoti Tinklas
  • Modelio pavadinimas
    200003
Panašios prekės
Inter Tech 90 W, 6 A, 20 V (8888882156)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Inter Tech 90 W, 6 A, 20 V (8888882156) kaina
-4 %
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Hewlett Packard (HP) HP Inc. Adapteriai 90W kaina
DELL-4GKXY / Dell E5 USB-C kintamosios srovės adapteris 90 vatų
  • Įvertinimas 5.0 (5)
DELL-4GKXY / Dell E5 USB-C kintamosios srovės adapteris 90 vatų kaina
Dell AC-Adapteris 90W,19.5V PA-3E kaina
Dell AC 90W 4.5mm kaina
-14 %
Dell AC 90W, 19.5 V, USB-C
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Dell AC 90W, 19.5 V, USB-C kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
LISTAN XILENCE Mini Universal notebook charger 90W juodas CE kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 2.6 (26)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Prekės nėra
Mobilus oro kondicionierius Ravanson KR-7010 (remote control, timer, LED panel) kaina
Pjovimo diskas PFERD EHT50-0,8 A60 P SG Steelox 6,0
  • GamintojasPferd
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Pjovimo diskas PFERD EHT50-0,8 A60 P SG Steelox 6,0 kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Dewalt Cobalto plieno geležtės universalios, ilgis 152 mm, danties dydis 1.8- 2,5 mm (DT2348- QZ) kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
DIGITUS Abdeckplatte 3HE Blindabdeckung 483mm juodas kaina
DURACELL LR6 (AA) 4 pak. Elementai
  • GamintojasDuracell
  • TipasAA
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Įvertinimas 5.0 (173)
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
DURACELL LR6 (AA) 4 pak. Elementai kaina
-5 %