Extralink PS-24V30W POWER ADAPTER
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Extralink PS-24V30W POWER ADAPTER kaina
add to cart Į krepšelį 23.02
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 23.02
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zasilacz Extralink PS-24V30W, 24V, 30W
Specifikacija
  • Gamintojas Extralink
  • Modelis
    EX.23957
  • Svoris bruto kg 0.00
  • Ilgis mm 70.00
  • Aukštis mm 70.00
  • Grynasis svoris kg 0.00
  • Talpa mm 0.833
  • Modelio pavadinimas
    EX.23957
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Quad SC-40 Telmor keitiklis kaina
  • Įvertinimas 5.0 (71)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Green Cell Žalias Cell Inverteris 12V/230V 150W/300W modifikuota sinusinė išėjimo įtampa Žalias Cell kaina