Bcs Universal BCS-ADU170
  • Varlė kodas 43040499
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
Bcs Universal BCS-ADU170
  • Varlė kodas 43040499
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Bcs Universal BCS-ADU170 kaina
add to cart Į krepšelį 23.99
Bcs Universal BCS-ADU170 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Universal BCS-ADU170 kaina
add to cart Į krepšelį 23.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Automatinis vertimas
Universali kamerų tvirtinimo dėžutė. Dėžutės skersmuo Ø170 mm. Kamerų tvirtinimo angų skaičius: 2, 3, 4. Reguliuojamas kamerų tvirtinimo angų atstumas Ø53 mm ~ Ø149 mm. Suderinamas su lubinėmis tvirtinimo sistemomis (P-UAD, P-IAD22, P-IAD52) arba (ARS200, ARS120, R100).
  • Modelis
    12315
  • Svoris 0
  • Svoris 0,5 kg
  • IP sandarumo klasė IP66
  • Srieginės liaukos G3/4''
  • Matmenys Ø170×48mm
  • Egzekucija aliuminis
  • Apkrova maks 3 kg
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ADU170
  • Siūlas G3/4''
  • Darbo sąlygos -40°C~+60°C max 90% RH
  • Gamintojo kodas 12315
  • Įrengimas Montuojamas prie sienos, montuojamas ant lubų
  • Modelio pavadinimas
    BCS-ADU170
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Quad SC-40 Telmor keitiklis kaina
QOLTEC 51741 nešiojamojo kompiuterio kintamosios srovės adapteris Qol
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
QOLTEC 51741 nešiojamojo kompiuterio kintamosios srovės adapteris Qol kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Televes SAT TWIN TELEVIZORIŲ keitiklis pilkos spalvos [747002] kaina
-16 %
  • Liko tik: 5+ vnt.
KAMEROS ADAPTERIO KIŠTUKAS 16/3+1XGN.OPAL LENTELĖ kaina
KAMEROS ADAPTERIO KIŠTUKAS 230V+1XGN.16/3 OPAL kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Ubiquiti POE Injector Ubiquiti 24VDC, 30W W POE-24-30W-G-WH kaina
-5 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Jūrinė virvė, balta, 50m, polipropilenas, 16mm kaina