Bcs Universal BCS-ADU125
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
Bcs Universal BCS-ADU125
rating 4.5
Bcs Universal BCS-ADU125 kaina
add to cart Į krepšelį 31.99
Bcs Universal BCS-ADU125 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Universal BCS-ADU125 kaina
add to cart Į krepšelį 31.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Automatinis vertimas
Uniwersalna puszka montażowa do kamer Średnica puszki Ø125mm Liczba otworów montażowych kamery: 2,3,4 Regulowany rozstaw otworów montażowych kamery Ø53mm~Ø102mm Kompatybilny z systemami montażu sufitowego (P-UAD, P-IAD22, P-IAD52) lub (ARS200, ARS120, R100)
  • Modelis
    12314
  • Svoris 0
  • Svoris 0,4 kg
  • IP sandarumo klasė IP66
  • Srieginės liaukos G3/4''
  • Matmenys Ø125×48mm
  • Egzekucija aliuminis
  • Apkrova maks 3 kg
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ADU125
  • Siūlas G3/4''
  • Darbo sąlygos -40°C~+60°C max 90% RH
  • Gamintojo kodas 12314
  • Įrengimas Montuojamas prie sienos, montuojamas ant lubų
  • Modelio pavadinimas
    BCS-ADU125
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
STULPŲ ADAPTERIS KORPUSAMS ADD-PMAXL ATTE kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
QUAD keitiklis Televes 747202 kaina
Pce ADAPTERIS ĮVEDIS: GN.16A/3P/230V IŠVESTIS: 16A 230V kaina
KONVERTERIS RS232-RSTTL SATEL
  • GamintojasSatel
  • Tipas
  • Kabelio ilgis (m)
KONVERTERIS RS232-RSTTL SATEL kaina
Unitek šakotuvas USB C 4w1 Ethernet 3xUSB 5 Gbps su adapteriu kaina
-8 %