Extra Digital Power Adapteris NPF-240-12 12V / 20A / 240W
  • Varlė kodas 49548280
  • Šiuo metu šios prekės neturime
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 49548280
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
add to cart Išparduota
Aprašymas
Power supply 12V, 20A, 240W, PFC, IP67.
Features
Built-in power factor correction PFC.
Cooling by free air convection.
Protections: short circuit / overload / over voltage / over temperature.
IP67 design for indoor or outdoor installations.
Specifications
Type: switching power supply.
Input range AC: 90-264V. Frequency 47-63Hz.
Output voltage DC: 12V.
Rated current: 20A.
Rated power: 240W.
AC current: 4A/115V, 2A/230V.
Ripple and noise: 150mV p-p.
Efficiency: 90%.
Leakage current: <0.75mA/240V AC.
Working temperature: -30°C~+60°C.
Working humidity: 20%-90%RH.
Dimension: 249x69x39mm.
Weight: 1.3kg.
Specifikacija
  • Gamintojas Extra Digital
  • Modelis
    NPF-240-12
  • Plotis 0.15
  • Aukštis 0.05
  • Ilgis 0.1
  • Svoris 0.1
  • Modelio pavadinimas
    NPF-240-12
Panašios prekės
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas)
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB 3.0 - Micro (juodas) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Extra Digital Adapteris USB Micro - Lightning kaina
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blow Automobilio antenos adapteris PLUG kaina
-60 %
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Sbox Technology Sbox AD.F-F kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
PopSockets Pop iki nykščio PopWallet+ 801937
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
PopSockets Pop iki nykščio PopWallet+ 801937 kaina
Čekija Palapinė Trimm Bivak
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Čekija Palapinė Trimm Bivak kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
Max Fuchs Antrankiai "DOUBLE-LOCK" kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Šakotuvas Planet Mini GBIC LX modulis kaina
-4 %
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
ITX 60W „Inter-Tech ITX“ išorinis 60W ITX serijos korpusas kaina