Chieftec LT-01B-350GPB Kompiuterio Korpusas Mini Tower Juodas 250W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
rating 4.5
Chieftec LT-01B-350GPB Kompiuterio Korpusas Mini Tower Juodas 250W kaina
ar
add to cart Į krepšelį 115.14
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 115.14
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Dizainas :
Medžiaga: SECC
Formas: Mini bokštas
Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis: 14 cm
Vidinių 3_5" lizdų skaičius: 2
2_5" lizdų skaičius: 1
5_25" lizdų skaičius: 2
Palaikomos pagrindinės plokštės formato veiksniai: Mini-ATX
Maksimalus vaizdo plokštės ilgis: 34 cm
Produkto spalva: Juoda
Tipas: kompiuteris
3_5" lizdų skaičius: 1
Šoninis langas: Ne
Svoris ir matmenys :
Svoris: 2,5 kg
Aukštis: 352 mm
Gylis: 425 mm
Plotis: 180 mm
Medžiagos storis: 0_5 mm
Prievadai ir sąsajos :
Garso išvestis: Taip
Garso įvestis: Taip
USB 2_0 prievadų kiekis: 2
USB 3_2 kartos 1 (3_1 kartos 1) A tipo prievadų kiekis: 1
Logistikos duomenys :
Suderintos sistemos (hs) kodas: 84733080
Aušinimas :
Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys: 80
Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: 90
Maitinimo šaltinis :
Maitinimo šaltinis pridedamas: Taip
Maitinimo šaltinis: 250 W
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Minusai: Trūksta USB 3.1 ir 3.2 jungčių
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    LT-01B-350GPB
  • Suderinamumas - maksimalus vaizdo plokštės ilgis (mm) 340
  • Lizdai - galinių lizdų skaičius 4
  • Lizdai - fdd skaičius 0
  • Priekinis skydelis - usb-c skaičius 0
  • Išteklius – susietas išteklius 350W
  • Aušinimas – numeris iš šono dešinėje (padėtis) 0
  • Suderinamumas – maksimalus aušintuvo aukštis (mm) 140
  • Priekinis skydelis - garsas 3,5 mm - mikrofonas
  • Spalva - spalva Juoda
  • Kitos specifikacijos – dauguma medžiagų Palieskite
  • Aušinimas – skaičius iš apačios (padėtis) 0
  • Šaltinis – formatas ATX
  • Priekinis skydelis - tvirtinimas Pradėti
  • Šaltinis – padėtis Aukštyn
  • Aušinimas – ventiliatorių skaičius pakuotėje 0
  • Aušinimas – priekinės dalies skaičius (padėtis) 1
  • Aušinimas – skaičiuokite nuo viršaus (padėtis) 0
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Aušinimas - numeris iš šono iš kairės (padėtis) 0
  • Priekinis skydelis - usb 3.0 skaičius 1
  • Priekinis skydelis - USB 2.0 skaičius 2
  • Priekinis skydelis - vieta Iš priekio
  • Aušinimas – galinis numeris (padėtis) 1
  • Aušinimas – bendras galimas ventiliatorių skaičius 2
  • Vėsinimas – bendras galimas radiatorių skaičius 0
  • Dydis ir paskirties vieta – paskirties vieta Biuro kompiuteris
  • Suderinamumas - pagrindinės plokštės suderinamumas ATX
  • Lizdai - numeris 2,5" 0
  • Lizdai – skaičius 3,5"/2,5" 0
  • Lizdai - 5,25 colių skaičius 2
  • Lizdai - 3,5 colių skaičius 2
  • Modelio pavadinimas
    LT-01B-350GPB
Panašios prekės
Chieftec ADP-CT3
  • GamintojasChieftec
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties versija
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Chieftec ADP-CT3 kaina
-5 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
CHIEFTEC PSU 450W 12CM ATX12V V2.3 masinis kaina
-5 %
  • Pristatymas į namus 1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Blow Automobilio antenos adapteris PLUG kaina
-60 %
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Sbox Technology Sbox AD.F-F kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Evolis Badg- (BGGP0001C) kaina
-5 %
LOGILINK CA1010 LOGILINK - Toslink kabelis, 5m
  • GamintojasLogiLink
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • SkirtaAudio
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CA1010 LOGILINK - Toslink kabelis, 5m kaina
LogiLink micro USB 1.8m balta ir/juoda
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
LogiLink micro USB 1.8m balta ir/juoda kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 54297 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC Singlemode 9/125 G652D Simplex 1m kaina
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Revell Model Set Tornado ECR - PLASTIKINIS modeliavimo rinkinys kaina
Virtuvinės svarstyklės GreenBlue GB171
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Virtuvinės svarstyklės GreenBlue GB171 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
Puodelis "Auksinis tėtis" kaina
Vonios apdaila Cersanit Virgo/Intro, šoninė, 75 cm
  • GamintojasCersanit
  • TipasApdaila
  • Medžiaga
  • Vonios ilgis (cm)
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (14)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Vonios apdaila Cersanit Virgo/Intro, šoninė, 75 cm kaina
-14 %