Gembird Flashforge 3DP-PLA1.75-02-CARBON
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
rating 4.5
Gembird Flashforge 3DP-PLA1.75-02-CARBON kaina
add to cart Į krepšelį 25.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 25.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
GEMBIRD PLA Fil Carbon 1.75mm 0.8kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Pliusai: Aukšta kokybė Lengvas naudojimas Puikus suderinamumas
Minusai: Gali būti sunkiau rasti tinkamą laikymo vietą
Specifikacija
  • Gamintojas Gembird
  • Modelis
    317502
  • Svoris 1
  • Spalva Anglies
  • Kiekis vienetinėje pakuotėje 1
  • Gijos skersmuo 1,75 mm
  • Aukštis 21.00
  • Plotis 21.50
  • Pakavimas Ritė
  • Įtrauktas šablonas Ne
  • Gijos tipas PLA
  • Modelio pavadinimas
    3DP-PLA1.75-02-CARBON
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg - Mėlynai žalias kaina
-26 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
GEMBIRD 3DP-PLA-SK-01-ICE Filament PLA Silk Ice Ice mėlynas + dark mėlynas 1.75mm 1kg kaina
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Gembird Flashforge PLA "marmuro" gijos, 1,75 mm, 1kg kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Liko tik: 4 vnt.
Pro DVX ProDVX | Floor stand | FS-10 | 15 " | Maximum weight (capacity) 1.5kg | Juodas kaina
Laikrodis Storm Tuscany Gold (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasStorm
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Laikrodis Storm Tuscany Gold (Ekspozicinė prekė) kaina
Shure Beta 52A mikrofonas būgnams
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Shure Beta 52A mikrofonas būgnams kaina
Vulcan džemperis
  • GamintojasVulcan
  • Dydis, , , , ,
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 7-14 d. d.
Vulcan džemperis kaina
Trefl Dėlionė 600 vnt. - Tigras
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Trefl Dėlionė 600 vnt. - Tigras kaina
-17 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Exo Terra Hagen kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Archyvavimo dėžė LEITZ, sudedama, A5, 160 x 220 x 282 mm, juoda kaina