Jata JECF1200
  • Varlė kodas 44400292
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
Jata JECF1200
  • Varlė kodas 44400292
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Jata JECF1200 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 83.99
Jata JECF1200 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Jata JECF1200 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 83.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21d., ketvirtadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Nuimamas nerūdijančio plieno dantytas diskas 190 mm
Apsaugos sistema nuo netyčinio naudojimo
Vežimėlis su rankų apsaugos sistema
Didelio tikslumo pjovimo reguliatorius nuo 0 iki 15 mm
Neslystantis pagrindas
Nuimamas, kad būtų lengva valyti
Galia 200W
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-09-24
Pliusai: Efektyvus veikimas Modernus ir stilingas dizainas Lengvai valomas
Minusai: Gali būti šiek tiek triukšmingas veikimo metu
Specifikacija
  • Gamintojas Jata
  • Svoris 4.53
  • Modelio pavadinimas
    JECF1200
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Jata
  • Tipas
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Beldray BEL01732TTVDE 14 in1 Garinis valytuvas kaina
Russell Hobbs RH00543EU7 kavos virimo indų rinkinys, 5 vnt. kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Jata Skaitmeninė 5l Ovali Keraminė Terakotos Dubuo kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Thule Rail 4L kuprinė ant juosmens – tamsiai pilka kaina
AGFA DC5500 Raudona
AGFA DC5500 Raudona kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Salter EK4513VDE 2 in 1 Raclette & Fondue Set kaina
Severin TO 2078
  • Liko tik: 2 vnt.
Severin TO 2078 kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Klijų pistoletas EG280 12 mm, Rapid kaina
Jata HBAT2552
  • Tipas
  • Liko tik: 4 vnt.
Jata HBAT2552 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Djeco Žaislinė figūrėlė - Viktoras ( DJ07808 ) kaina
Samsung Galaxy J1 apsauginis dėklas (Geltonas)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Samsung Galaxy J1 apsauginis dėklas (Geltonas) kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
LENOVO 3YR Depas kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Lenovo Delta nbsp 65W 2pin AC kaina
MicroConnect Šviesolaidinis laidas ST/PC – SC/PC, 62.5/125, OM1, 2m (FIB120002) kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
-5 %