Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Žaislai šunims Nerf

(3)
Nerf žaislai šunims - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 3 modelių. Nerf žaislai šunims pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Nerf modelį.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
29.99  €
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
18.99  €
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
21.99  €

Kas sieja visus šunis nepriklausomai nuo jų veislės ar amžiaus? Didžioji dalis šunų iš prigimties mėgsta žaisti. Ar jūsų šuo dažnai nuobodžiauja vienas namie ir ieškote naujų žaislų, kurie praskaidrintų jam dieną? O gal jau pavargote visą laiką žaisti su kamuoliuku ir domitės alternatyviais būdais? Čia rasite didelį žaislų šunims asortimentą ir galėsite išsirinkti tinkamus variantus pramogoms tiek lauke, tiek namuose.

Kokia yra žaislų šunims nauda?

Vertėtų nepamiršti, kad šunys kaip gyvūnų rūšys kažkada gyveno laisvai ir nuolat judėjo. Todėl labai svarbu, kad ir naminiai augintiniai būtų fiziškai aktyvūs. Šiam tikslui puikiai tinka žaislai šunims. Įvairūs interaktyvūs, cypiantys, lavinamieji ir judėti skatinantys žaislai prisideda prie šunų antsvorio ir kitų ligų rizikos mažinimo. Šuo yra labai protingas gyvūnas, kuris, kaip ir žmogus, patiria panašių jausmų, pavyzdžiui, nuobodulį. Lavinamieji žaislai šunims išlaisvina jų prigimtinį kūrybiškumą ir juos pralinksmina. Žaidimas sumažina šuns streso lygį, vienatvės jausmą ir įtampą. Bendras žaidimas su šuniu gali turėti terapinį poveikį tiek augintiniui, tiek jo šeimininkui. Taip pat vertėtų paminėti, kad valyti šuns dantis naudojant tradicinį dantų šepetėlį gali būti tikras iššūkis. Tokioje situacijoje irgi gali būti naudingi žaislai kramtymui. Kramtymas skatina seilių išsiskyrimą, kuris teigiamai veikia burnos higienos būklę.

Kaip išsirinkti žaislą šuniui internetu?

Renkantis žaislą šuniui vertėtų atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus. Visų pirma, rinkitės šuns amžiui ir dydžiui pritaikytą žaislą. Per mažą žaislą šuo gali lengvai praryti ir uždusti. Taip pat stebėkite savo augintinio elgseną. Tai padės suprasti, kokia žaidimų forma jam labiausiai patinka. Pasidomėkite, iš kokių medžiagų pagaminti žaislai šunims. Jie turėtų būti patvarūs ir nepasižymėti smulkiomis detalėmis, kurias šuo galėtų lengvai praryti. Taip pat patogumo sumetimais rekomenduojama rinktis tokį žaislą šuniui, kurį paprasta valyti.

Čia rasite pakankamai didelę lavinančių ir linksminančių žaislų šunims įvairovę: žaislus skanėstams, kamuoliukus, žaislus kramtymui, išmanius ir interaktyvius žaislus. Rinkitės augintinio dydžiui pritaikytą žaislą ir nepamirškite, kad didesni žaislai labiau tinka dideliems šunims.

Rodyti daugiau

1️⃣ Žaislai šunims Nerf - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-8 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Žaislai šunims Nerf kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 461 prekes, o kainos prasideda nuo 1.11 Eur