Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Virtuviniai peiliai Orion

(4)
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
15.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
19.99  €

Tinkami virtuviniai peiliai – greitas, lengvas ir saugus maisto gaminimas

Maisto gaminimas yra greitesnis, lengvesnis ir saugesnis, kai naudojami tinkami įrankiai, o svarbiausi iš jų – peiliai. Pagal pagaminimo metodą, peiliai gali būti kaltiniai arba antspauduoti. Kaltiniai peiliai dažniausiai tinkami profesionalams, nes pasižymi itin aukšta kokybe bei patvarumu. Jie gaminami iš plieno gabalo, kuris veikiamas karščio yra suformuojamas į norimą peilio formą. Tuo tarpu, antspauduoti peiliai yra pagaminami pagal antspaudą, todėl nesiskiria jų storiai ir dažnai jie laikomi ne tokiais kokybiškais.

Virtuvinių peilių tipai

Yra nesuskaičiuojama galybė virtuvinių peilių tipų, kurie visi skiriasi savo panaudojimu, funkcijomis ir efektyvumu pjaustant maisto produktus. Dėl šios priežasties, labai svarbu išsirinkti tinkamus peilius, kurie atitinka jūsų maisto gaminimo poreikius. Tačiau iš visos tos galybės, galima išskirti būtiniausius peilius, kuriuos privalo turėti ne tik profesionalai, bet ir paprasti namų šeimininkai. Pirmasis tipas – šefo arba virėjo peilis. Šis peilis turi ilgą ir platų ašmenį su tiesiu kraštu. Jis puikiai tinkamas daržovių smulkinimui, kapojimui ir pjaustymui. Platus jo dizainas leidžia procesą atlikti su didesne jėga bei spaudimu, kuris naudingas kietesnių ar storesnių produktų pjaustymui. Tai bene universaliausias peilis iš visų, kuris tinka kasdieniam naudojimui.

Antrasis tipas – duonos peilis. Iš kitų išsiskiriantis dantytais ašmenimis, šis peilis skirtas duonos gaminių pjaustymui. Jis taip pat tinka pyragų, tortų pjaustymui bei kitiems minkštiems produktams smulkinti.

Santoku peilis – tradicinis japonų peilis, pasižymintis aštrumu, plačiais ašmenimis. Tai peilis puikiai tinkantis smulkinti, kapoti ir pjaustyti daržoves, mėsą bei žuvį.

Labai naudingas ir patogus – skutimo arba lupimo peilis. Tai nedidelis, šiek tiek lenktas, bet aštrus peilis skirtas daržovių bei vaisių skutimui.

Universalus ir patogus – pjaustymo peilis. Jis skirtas įvairios rūšies mėsai pjaustyti ir pasižymi ilgu, tiesiu ir plonu ašmeniu. Jis puikiai tinka ir didelių vaisių, pavyzdžiui, arbūzų ar melionų pjaustymui.

Tai yra tik maža dalis peilių tipų, tačiau turėdami nors šiuos kelis, maisto gaminimo procesą paversite tikru malonumu.

Į ką atsižvelgti renkantis virtuvinius peilius?

Visų pirma, reikia atsižvelgti į medžiagą, iš kurios peiliai pagaminti. Dažniausiai peiliai gaminami iš nerūdijančio plieno. Renkantis peilį, naudingą atsižvelgti į plieno kietumą. Jis matuojamas pagal Rockwello skalę ir sutrumpintai vadinamas HRC. 56 HRC yra mažiausiai kietumo turintis peilis. Žemiau šio skaičiaus esantys peiliai greit praras aštrumą, o taip pat bus sunkiai pagalandami. Todėl, norint įsigyti kokybišką peilį, patariama rinktis peilius, kurių kietumas yra didesnis nei 56 HRC. Taip pat, atsižvelkite ar peilis yra kaltas ar antspauduotas. Kalti peiliai yra laikomi kokybiškesniais bei profesionalesniais, o tuo tarpu antspauduoti peiliai tuo nepasižymi.

Peilius rinkitės pagal jų paskirtį. Jei ieškote universalaus peilio – šefo peilis bus tinkamas, skutimui rinkitės specialų skutimo peilį. Įvairios rūšies mėsai pjaustyti pasirinkite pjaustymo peilį, o duonai bei jos gaminiams – dantytą duonos peilį. Norėdami iš peilio išgauti geriausius rezultatus, turėtumėte naudoti juos pagal paskirtį.

Svarbus ir peilio svoris, aštrumas bei rankenos patogumas. Visi šie kriterijai svarbūs norint patogiai užsiimti maisto gamyba. Atsižvelgę į aukščiau išvardintus kriterijus, tikrai išsirinksite tinkamiausius virtuvės peilius ar jų rinkinius.

Virtuviniai peiliai, peilių rinkiniai – gera kaina perkant internetu

Gamybos procesas bus lengvas, saugus ir malonus naudojant tinkamus bei kokybiškus virtuvinius peilius. Siūlome geriausių virtuvinių peilių pasirinkimą internetu: peilių rinkiniai, peiliai su stovu ir daugybė kitų variantų už prieinamą kainą. Akcijų metu patinkančius peilius galite įsigyti dar pigiau.

 

Rodyti daugiau

Virtuviniai peiliai kainos (rugsėjis 2022 m.)

Produktas Kaina
Orion Universalus virtuvinis peilis MOTION SANTOKU smulkinimui 15,99
Orion Peilis / plieniniai virtuviniai peiliai 3el WOODEN universalus peilių rinkinys 29,99
Orion Plieninis-titano virtuvinis peilis TITAN CHEF 20,5 cm universalus 19,99
Orion Peilis / plieniniai virtuviniai peiliai 5el WOODEN universalus peilių rinkinys 45,99

1️⃣ Virtuviniai peiliai Orion - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-10 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Virtuviniai peiliai Orion kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 1129 prekes, o kainos prasideda nuo 1.71 Eur