Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
TOP
Fiskars FF džiovyklė salotoms - Virtuvės įrankiai
Fiskars FF džiovyklė salotoms
 
19,99 0-1 d. d. (59)
Fiskars Functional Form Grandiklis tešlai - Virtuvės įrankiai
Fiskars Functional Form Grandiklis tešlai
 
8,99
-48 %
4,68 0-1 d. d.
(22)
Samtis sriubai Fiskars Essential 1023806 - Virtuvės įrankiai
Samtis sriubai Fiskars Essential 1023806
 
2,88 0-1 d. d. (27)
Išpardavimas
Kulinarinis degiklis „KEMPER'' - Virtuvės įrankiai
Kulinarinis degiklis „KEMPER"
 
28,64 0-1 d. d. (11)
Fiskars Kepimo šepetėlis - Virtuvės įrankiai
Fiskars Kepimo šepetėlis
 
5,49 0-1 d. d. (22)
Pjaustyklė minkštajam sūriui - Virtuvės įrankiai
Pjaustyklė minkštajam sūriui
 
5,55 0-1 d. d. (17)
Fiskars Essential Peeler 6cm - Virtuvės įrankiai
Fiskars Essential Peeler 6cm
 
7,99 0-1 d. d. (2)
Fissman Silikoninės žnyplės 17cm - Virtuvės įrankiai
Fissman Silikoninės žnyplės 17cm
 
2,70 0-1 d. d. (1)
Berghoff Riešutų gliaudiklis - Virtuvės įrankiai
Berghoff Riešutų gliaudiklis
 
6,99 3-3 d. d. (20)
Silikoninės žnyplės - Virtuvės įrankiai
Silikoninės žnyplės
 
3,99 3-3 d. d. (11)
Berghoff Koštuvas Geminis - Virtuvės įrankiai
Berghoff Koštuvas Geminis
 
16,99 3-3 d. d. (6)
Berghoff Teptukas silikoninis - Virtuvės įrankiai
Berghoff Teptukas silikoninis
 
2,99 3-3 d. d. (6)
Arbatos sietelis, Berghoff - Virtuvės įrankiai
Arbatos sietelis, Berghoff
 
7,99 3-3 d. d. (6)
Arbatos sietelis su ranken - Virtuvės įrankiai
Arbatos sietelis su ranken
 
6,99 3-3 d. d. (6)
Šakutės desertui, Amberr - Virtuvės įrankiai
Šakutės desertui, Amberr
 
5,99 3-3 d. d. (3)
Stalo įrankių rinkinys Maestro - Virtuvės įrankiai
Stalo įrankių rinkinys Maestro
 
6,99 3-3 d. d. (2)
Fiskars Essential Tongs - Virtuvės įrankiai
Fiskars Essential Tongs
 
7,99 0-1 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Virtuvės stalo įrankiai – stilingas serviruojamo stalo atributas

Jei kalbame apie virtuvės reikmenis, stalo įrankiai puikuojasi pačiame sąrašo viršuje. Galbūt ieškote prabangaus įrankių komplekto specialioms progoms, o gal paprasto, bet stilingo rinkinio kasdienai – stalo įrankiai dažniausiai naudojami daiktai namuose. Jie ne tik padeda mums mėgautis maistu. Puikiai suderinti su serviravimo indais, stalo įrankiai gali visiškai pakeisti estetinį stalo vaizdą. Be to, šie įrankiai yra ilgaamžiai. Prieš įsigydami įrankius savo namams, turėtumėte atsižvelgti į keletą aspektų, kurie yra labai svarbūs. Nepamirškite, kad virtuvėje naudojami ne tik serviravimo įrankiai. Labai svarbūs ir įvairūs peilių, žnyplių bei mentelių rinkiniai, kurie naudojami maisto gamybai. Galite rinktis medines ar silikonines menteles, įvairų tipų žnyples ar peilius bei jų rinkinius. Taip pat, svarbūs ir kiti virtuvėje naudojami įrankiai: galąstuvai, skustukai bei tarkos. Tinkamų įrankių pasirinkimas turi tiesioginės įtakos maisto ruošimui bei jo efektyvumui.

Serviravimo įrankių rūšys

Iš esmės stalo serviravimo įrankiai būna dviejų tipų: blizgūs arba matiniai. Matiniai įrankiai suteikia  kasdienį įvaizdį ir ant jų praktiškai nesimato pirštų atspaudų. Ypač populiarūs šiomis dienomis matiniai juodi arba auksiniai serviravimo įrankiai. Blizgūs stalo įrankiai suteikia klasikinį arba formalų įvaizdį, puikiai tinka įvairioms vakarienėms bei specialioms progoms. Tačiau ant jų labiau matosi pirštų antspaudai bei vandens lašelių dėmės. Tačiau stalo įrankius galime skirstyti ne tik pagal išvaizdą, bet ir pagal tai, iš ko jie pagaminti. Tai taip pat turi daug įtakos tam, kaip jie atrodo.

Stalo serviravimo įrankiai dažniausiai būna trijų medžiagų tipų: nerūdijančio plieno, sidabro arba pasidabruoti. Iš nerūdijančio plieno pagaminti įrankiai yra naudojami dažniausiai ir rekomenduojami kasdieniniam naudojimui. Sidabriniai – gaminami  iš sidabro ir yra skirti daugiau formaliems tikslams. Tuo tarpu, sidabruoti įrankiai yra pagaminti iš įvairių metalų, tokių kaip varis, nikelis ar cinkas ir vėliau padengiami sidabriniu sluoksniu.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis stalo įrankius?

Renkantis tiek virtuvės įrankius, tiek serviravimo įrankius turite atsižvelgti į panašius aspektus. Visų pirma, svarbi yra medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Nors atrodo, kad tai nėra labai reikšmingas dalykas, jis turi įtakos įrankių svoriui ir ar patogu bus jais naudotis. Taip pat, pagalvokite apie funkcionalumą bei praktiškumą. Renkantis serviravimo įrankius apsispręskite ar jums reikalingi daugiau kasdieniai ar proginiai įrankiai. Taip pat, stenkitės įrankius derinti prie turimų serviravimo indų, taip sukursite stilingą bei vientisą stalo įvaizdį. Nepamirškite pagalvoti ir apie norimą kiekį. Jei namuose dažnai sulaukiate svečių ar turite didelė šeimą, jums reikalingas didelis rinkinys ir atvirkščiai. Stalo įrankiai gali būti parduodami komplektais arba atskirais vienetais. Komplektas garantuos, kad visi namuose turimi įrankiai bus vienodi. Jei norite tik papildyti jau turimus įrankius – pirkite atskirus vienetus. Patariama įrankių visuomet turėti keliais vienetais daugiau, tam, kad nenumatytais atvejais galėtumėte juos pakeisti. Labai svarbu apsvarstyti įrankių laikymo vietą. Jei perkate prabangius, proginius įrankius, rinkitės juos su dėklu. Taip bus patogu ne tik juos laikyti, bet būsite garantuoti, kad jie išlaikys gražią išvaizdą. Ši taisyklė taip pat galioja ir virtuvės įrankiams. Pavyzdžiui, jei ketinate įsigyti virtuvinius peilius, rekomenduojama pirkti rinkinį su stovu. Jei renkate įrankių komplektą vaikams, atsižvelkite į įrankių svorį, bei tai, ar jie nėra labai aštrūs. Dažniausiai vaikiški įrankiai būna mažesni bei įvairiausių spalvų bei dizainų.

Virtuvės stalo įrankiai – gera kaina perkant internetu

Išsirinkite naują stalo įrankių komplektą arba papildykite jau turimą kolekciją naujais įrankiais. Pirkite kokybiškus stalo serviravimo bei kitus virtuvės įrankius internetu už prieinamą kainą. Akcijų metu norimus įrankius galite įsigyti dar pigiau.

 

Kokios prekės populiariausios Virtuvės įrankiai kategorijoje šiais metais?

Virtuvės įrankiai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Virtuvės įrankiai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 2510 prekes, o kainos prasideda nuo 1.00 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Virtuvės įrankiai kategorijoje?