Jetworld TAS-100-500 duslintuvas
Varlė kodas
Liko tik:
3 vnt.
Pardavėjas
Varle.lt
Rekvizitai
Rekvizitai
Įmonės pavadinimas:
UAB "VARLE"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ukmergės g. 241, LT-07100
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@varle.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.5
Nuotraukos nėra
Varlė kodas
Liko tik:
3 vnt.
Pardavėjas
Varle.lt
Įmonės pavadinimas:
UAB "VARLE"
Ūkinio subjekto kodas:
Įmonės adresas:
Ukmergės g. 241, LT-07100
Įmonės šalis:
Lietuva
El. paštas:
info@varle.lt
Pardavėjo tel. nr.:
4.5
Pasirinkite kiekį
Į krepšelį
32.
Pranešti kai prekė atpigs!
Prekei atpigus, informuosime Jus el. paštu.
Jei nebenorite gauti pranešimo,
spauskite čia
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
32.
Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje
0
Vilniuje, Ukmergės g. 241
gegužės 22 d.
0
Kituose miestuose
gegužės 25 d.
Atsiimkite paštomatuose
nuo 1.
39
SmartPosti paštomate
gegužės 25 d.
1.
Venipak paštomate
1.
LP Express paštomate
Omniva paštomate
DPD paštomate
Pristatymas į namus
nuo 3.
90
LP Express kurjeriu
3.
DPD kurjeriu
3.
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Pasirinkite kiekį
Pranešti kai prekė atpigs!
spauskite čia
Gauk gegužės 22 d.
Visi pristatymo būdai
Specifikacija
Gamintojas
Jetworld
Modelis
TAS-100-500
Modelio pavadinimas
TAS-100-500
Šią prekę rasite filtruose
Gamintojas
Jetworld
Atsiliepimai (
Atsiliepimų nėra
Palikti atsiliepimą
Užduoti klausimą
Atsiliepimų politika
Panašios prekės
Kierulff Metalo asbesto sandarinimo juosta Ø150
Kierulff
5-6 d. d.
5+ vnt.
29.
-17 %
Alnor Venetianiškos žaliuzės Ø200 mm - apvalios aliuminio
Alnor
Spalva
Žalia
5-6 d. d.
5+ vnt.
36.
Unite ventiliacijos vamzdis iš plastiko T36BR
Unite
28.
FRESH Plyšinis vožtuvas su korpusu 35 baltas
FRESH
29.
LINDAB T-vamzdis TCPU 160160 su atšaka Ød3=160 mm. Tinka vamzdžiams su įmovos matmenimis.
Lindab
O-Ring 75 10pc
RING
5-9 d. d.
31.
FLOW neizolēts ventilācijas izvads + jumtiņš 110P/300, antracīts
5-9 d. d.
2 vnt.
31.
Alnor valdymo sklendė Ø160 - Su rankine rankena
Alnor
37.
Kierulff MB Juodos dūmų grotelės 100 mm Valymo sklendė - valymo sklendė - laisva
Kierulff
27.
28.
-12 %
Peržiūrėtos prekės
„Epson Glossy A3“ fotopopierius
Kiekis pakuotėje (vnt.)
20
Epson
Popieriaus tankumas ( g/m²)
200
Spalva
Balta
5.0
3-5 d. d.
38.
Pašalinti
DecoKing Užvalkalas 40×80 cm (2 vnt.) CHP
DecoKing
Tipas
Užvalkalai
Audinys
Medvilnė
Išmatavimai (cm)
3 x 27
Pilka
2-3 d. d.
16.
Pašalinti
Fsp Group FSP | CHAMP 2K RACK | 2000 VA | 1800 W
Fsp Group
Tipas
UPS
Išvesties galia (VA)
Galingumas (W)
Juoda
5.0
1-2 d. d.
1 vnt.
477.
be pabrangimo
GEMBIRD PP22-0.5M Gembird patchcord RJ45, cat.5e, FTP, 0.5m, pilkas
Gembird
FTP
F-UTP
UTP
Kabeliai
Kabelio kategorija
5E
Kabelio ilgis (m)
0.5
Pilka
Ruda
4-5 d. d.
2 vnt.
6.
-30 %