Visos prekės

Vėjo izoliacinė plėvelė (17)

vėjo izoliacinė plėvelė - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 17 modelių. vėjo izoliacinė plėvelė mėgstamas mūsų klientų pasirinkimas. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
 • 0.0
 • 2-8 d. d.
 • Liko: 20 vnt.
0.17
Į krepšelį
 • 0.0
 • 2-8 d. d.
 • Liko: 20 vnt.
0.41
Į krepšelį
 • 0.0
 • 4-6 d. d.
 • Liko: 38 vnt.
29.36
Į krepšelį
 • 0.0
 • 4-6 d. d.
 • Liko: 76 vnt.
37.76
Į krepšelį

Vėjo izoliacinė plėvelė – apsauga ir šiluma jūsų namams

Vėjo izoliacinė plėvelė – danga, kuri suteikia priešvėjinį ir šilumos izoliacinį sluoksnį namo dalims, pavyzdžiui, sienoms ar stogui. Taip pat, tokia plėvelė, dažniausiai, apsaugo ir nuo drėgmės. Ši plėvelė sukurta tam, kad apsaugotų namo struktūrines dalis ir šiluminį sluoksnį nuo vėjo, šalto oro, drėgmės ir kondensacijos. Plėvelė palaiko namo rėmą ir šiluminį sluoksnį sausais, pagerina šildymo sąnaudas ir suteikia namui daugiau šilumos. Vėjo izoliacinė plėvelė, dažniausiai, naudojama namų stogų, fasadų ir sienų, o taip pat, medinių grindų dengimui.

Vėjo izoliacinės plėvelės savybės

Vėjo izoliacinė plėvelė pasižymi keliomis naudingomis savybėmis. Visų pirma, tai tempimo jėga. Kuo ji didesnė, to patvaresnė ir ilgaamžiškesnė plėvelė bus. Vėjo izoliacinė plėvelė yra atspari vandeniui. Ji apsaugo apšiltinimo sluoksnius nuo atmosferos drėgmės. Taip pat, ji pralaidi vandens garams. Dėl pralaidumo savybės, vėjo izoliacinė plėvelė leidžia garams praeiti iš pastato vidaus į išorę. Tuo pačiu, ji užkerta kelią kondensacijos susidarymui, apsaugo izoliacinį sluoksnį nuo sušlapimo ir leidžia sienoms bei stogui „kvėpuoti“. Vėjo izoliacinė plėvelė yra atspari įvairioms temperatūroms. Plėvelės medžiaga atlaiko net ir kritiškai žemas ar aukštas temperatūras. Galiausiai, vėjo izoliacinė plėvelė yra atspari UV spinduliams. Dėl šios priežasties, šią plėvelę galima naudoti kaip laikiną dangą.

Vėjo izoliacinės plėvelės tipai ir ypatybės

Vėjo izoliacinė plėvelė gali būti kelių tipų, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis ypatybėmis. Pirmasis tipas – polietileninė vėjo izoliacinė plėvelė. Šio tipo plėvelė apsaugo namą dalis nuo atmosferinės drėgmės, sušlapimo ir izoliacinės dangos nuplėšimo, tačiau, pasižymi žemu garų pralaidumų bei atsparumu temperatūroms. Tai tanki, porų neturinti medžiaga, kuri neleidžia prasiskverbti orui, o dėl šios priežasties, garai kondensuojasi ir gali drėkinti šiluminį sluoksnį, o galiausiai ir jį sugadinti. Todėl, izoliacinis, šiluminis sluoksnis gali netekti savo šilumos sulaikymo savybių.

Antrasis vėjo izoliacinės plėvelės tipas – difuzinė membrana. Tokio tipo plėvelė sukuria efektyvų barjerą, kuris apsaugo nuo smarkaus vėjo ir liūčių, o taip pat, neleidžia susidaryti kondensatui. Tai porėta medžiaga, kuri apsaugo nuo išorinio oro ir drėgmės patekimo į namų vidų, bet tuo pat metu, leidžia vandens garams pasišalinti iš namo vidaus. Tai draugiška aplinkai ir atspari ugniai plėvelė, kuri leidžia namo dalims kvėpuoti.

Superdifuzinė membrana – dar vienas vėjo izoliacinės plėvelės tipas. Tai patvari, daugiasluoksnė medžiaga, kuri pasižymi aukšto lygio garų pralaidumu ir vandens atstūmimo bei atsparumo vėjui savybėmis. Šio tipo danga suteikia efektyvų šilumos sulaikymą, todėl namuose bus šilta. Nuo paprastos difuzinės membranos, ši membrana skiriasi efektyvesniu garų pralaidumu. Dėl šios priežasties, plėvelę galima dengti nepaliekant ventiliacinių plyšių, o tai leidžia greičiau apdirbti sienas ar stogą. Tokios plėvelės tarnauja daugiau nei 25 metus.

Vėjo izoliacinė plėvelė – gera kaina perkant internetu

Efektyviai apdenkite namo stogą ar sienas ir suteikite tinkamą apsaugą bei šilumą savo namams, įsigydami tinkamą ir kokybišką vėjo izoliacinę plėvelę. Siūlome didelį vėjo izoliacinių plėvelių pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimas vėjo izoliacines plėveles galite įsigyti dar pigiau.

Vėjo izoliacinė plėvelė - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 2-4 d. d.

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Vėjo izoliacinė plėvelė kategorijoje?

Kiek turite prekių Vėjo izoliacinė plėvelė kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 17 prekes, o kainos prasideda nuo 0.17 Eur

Klausk apie prekę

Telefonas (nerodomas)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime