Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Vandens staliniai filtrai Teesa

(3)
Teesa vandens staliniai filtrai - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 3 modelių. Teesa vandens staliniai filtrai pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Teesa modelį.
Rodyti daugiau
 • 0.0
 • 5-8 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
23.99  €
-17 %
 • 0.0
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
 • 0.0
 • 5-8 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
21.99  €
-12 %

Kaip gerti švarų vandenį? Informacija apie vandens filtrus

Pagal apytikslį skaičiavimą, suaugusiam žmogui per dieną reikia išgerti maždaug 2l vandens. Taip galima užtikrinti geresnę savijautą ir prisidėti prie normalesnio savo organizmo funkcionavimo. Nors Lietuvoje situacija su geriamu vandeniu yra labai nebloga, tikrai ne visi turime prieigą prie gėlo vandens šaltinių. Mūsų vandentiekio vanduo gali būti ganėtinai nešvarus, todėl jį būtina filtruoti. Gerdami švarų vandenį savo namuose galite ženkliai pagerinti savijautą bei daug sutaupyti, nes buteliuose parduodamas vanduo yra tikrai neproporcingai brangus. Todėl apžvelgsime kaip pakelti geriamo vandens kokybę ir pabrėšime svarbiausią informaciją apie vandens filtrus. 

Pirmiausia – ištirkite geriamą vandenį

Yra ne viena įmonė, kuri gali atlikti nuodugnią geriamo vandens cheminę analizę. Ji dažniausiai atliekama pagal higienos normą HN 24:2003. Pagal šį tyrimą galėsite žinoti savo geriamo vandens kompoziciją. Iš šių duomenų bus lengva nustatyti, ar vandenyje nėra per didelis tam tikrų medžiagų (pvz., geležies, nitritų, nitratų) kiekis. Beveik visada vandentiekio ar šulinio vanduo turi tam tikrų priemaišų, tad kažkokią filtravimo sistemą ar bent minimalų filtrą įsigyti bus tikrai verta. Svarbu pasidaryti tyrimą, kad tiksliai žinotumėte, kokio reikia.

Tyrimo kaina svyruoja nuo ~30-50 eurų iki 300+ eurų už išsamesnę analizę.

Kokius filtrus galima pirkti?

Egzistuoja ne vienos rūšies vandens filtrai. Kiekviena turi savo privalumų ir minusų:

 • Sietelio tipo, „prapilamas“ filtras – yra lengviausias vandens filtravimo sprendimas. Jį galima laikyti šaldytuve arba tiesiog ant stalo, užmovus ant ąsočio viršaus. Jie nėra brangūs, bet taip pat ir nėra ilgaamžiai.

 • Ant čiaupo montuojamas filtras – primontuojamas (dažniausiai priveržiamas) prie čiaupo ir filtruoja tekantį vandenį. Minusai tokie, kad jie tinka prie ganėtinai specifinių čiaupų rūšių bei gali lėtinti vandens tėkmę.

 • Filtruojantis ąsotis – taip galima filtruoti didelį kiekį geriamo vandens (paprastai nuo 1 iki 2,5l) vienu metu. Visgi jis užima gana daug vietos.

 • Pastatomas, stalviršinis (angl. countertop) filtras – jis montuojamas ant virtuvinio stalviršio ir prijungiamas prie virtuvinio čiaupo. Iš čiaupo bėgantis vanduo iš karto patenka į filtrą ir pro jo kranelį bėga jau išfiltruotas vanduo. Šie filtrai beveik neužsikemša, tačiau užima labai daug vietos ant stalviršio bei gali nebūtinai derėti su jūsų turimu čiaupu.

 • Santechniniai filtrai – dar vadinami pagrindiniais arba „visų namų“ filtrais. Jie montuojami prie vandentiekio mazgo, prieš vandeniui pasiekiant butą. Jie turi be galo didelį potencialą ir surenka didžiąją dalį nešvarumų ir kenksmingų dalelių. Šie filtrai pasižymi dideliu ilgaamžiškumu ir yra ganėtinai nebrangūs. Visgi juos montuoti turėtų tik profesionalai.

Po to turime pačių filtrų tipus arba skirtingas filtravimo technologijas. Kiekvienas filtras gali būti kelių filtravimo technologijų derinys, tačiau nebūtinai ir ne visada. Pigesni filtrai dažniausiai būna vienos rūšies, o brangesni gali būti daug efektyvesni, nes jų viduje kartu dirba net keli filtrai. Štai dažniausios filtravimo technologijos:

 • Dalelių arba mechaniniai filtrai – tai yra paprasčiausi filtrų tipai (kartu ir patys pigiausi), kurie sulaiko stambias nuosėdas ir daleles. Toks filtras gali būti vienas arba būti pats pirmasis filtras didelėje filtrų sistemoje.

 • Aktyvuotos anglies filtras – vieni iš dažniausių filtrų, naudojamų labai plačiai. Paprastai aktyvuota anglis susitvarko su dauguma, nerimą keliančių medžiagų, pvz., pesticidais, herbicidais, chloru ir chloro junginiais. Dar vienas didelis šių filtrų privalumas – jie sugeria nemalonius kvapus ir skonius.

 • Joniniai filtrai (jonizatoriai) – taip pat ir minkštinančiais filtrais vadinami agregatai mažina kietųjų metalų (tokių kaip švinas) kiekį vandenyje ir juos pakeičia natrio jonais. Dėl to vanduo tampa minkštesnis, bet sūresnis. Tokie filtrai neretai būna osmosinių filtrų dalimi arba/ir aktyvuotos anglies filtro dalimi. 

 • UV filtrai – jie yra kiek retesni ir brangesni. Tokie filtrai naudoja UV šviesą, kuri žudo vandenyje esančias bakterijas. Moksline prasme tai yra pats efektyviausias būdas sunaikinti vandenyje esančias bakterijas.

 • Atvirkštinio osmoso filtrai (kasetės) – šio filtravimo proceso metu vanduo praleidžiamas pro membraną, kuri išfiltruoja bet kokį elementą, kurio molekulė yra didesnė už vandens. Nors toks filtravimo būdas yra be galo efektyvus filtruojant mineralus, chlorą jis šalina ganėtinai vangiai, kaip ir lakiuosius organinius junginius („VOC“ angliškai ir LOJ lietuviškai). 

 • Distiliatoriai – distiliavimo aparatas pakaitina vandenį, kol jis virsta garais, garus surenka ir vėl jį paverčia vandeniu. Nepageidaujamos medžiagos lieka išgaravusios. Mineralus ir bakterijas taip pašalinti pavyks, tačiau su LOJ nesusidoroja.

Kokie filtrai jums bus geriausi

Pasirinkti nėra sudėtinga. Pradėti tikriausiai norisi nuo to varianto, kuris yra nelabai brangus. Patys pigiausi yra aktyvuotos anglies filtrai. Jeigu norite pagerinti geriamo vandens kokybę, įsigykite filtruojantį ąsotį. Su jo pagalba iš vandens pašalinsite kietųjų metalų daleles ir daugumą cheminių junginių.

Norėdami didžiausio efektyvumo rinkitės atviršktinio osmoso (kasetės) tipo filtrus. Šie filtrai iš vandens pašalins kvapus ir kalkes, metalus. Visgi daugumą jų gali tekti dažnai keisti. 

Vandenį minkštinti geriausia su jonizatoriumi. 

Vandens filtrai – gera kaina perkant internetu

Pas mus rasite didelį įvairių filtrų vandeniui nuo kalkių pasirinkimą draugiškomis kainomis. Rinkitės Brita, Dafi, Aquaphor ir kitų gamintojų stalinius filtrus butui ir ofisui ir mėgaukitės nepriekaištinga vandens kokybe bei tyru skoniu. Nepraleiskite progos akcijos metu reikalingus vandens filtrus įsigyti pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Vandens staliniai filtrai Teesa - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-5 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Vandens staliniai filtrai Teesa kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 196 prekes, o kainos prasideda nuo 5.99 Eur