Refco Manufacturing „Refco CA-CCL-60-5/16“SAE-45 - 3 x serviso žarnos, 5/16'', rutulinės, kampinės, 60 barų, R410/R32
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Refco Manufacturing „Refco CA-CCL-60-5/16“SAE-45 - 3 x serviso žarnos, 5/16'', rutulinės, kampinės, 60 barų, R410/R32 kaina
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Specifikacija
  • Gamintojas Refco Manufacturing
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Uponor Entgrater MLC 1015808 50mm f.MLC-Rohre kaina
Folke-Larsens Eftf. A/S Žarnos žirklės FL-38 kaina
Andersen Nielsen Smūginės rankenos, maks. 63 mm kaina