Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kompakti 15mm ultra plataus kampo objektyvas, sukurtas pilno kadro be veidrodžių kameroms, turintis 110° matymo kampą ir minimalų fokusavimo atstumą 12 cm. Svoris tik 158g, jis turi automatinio diafragmos funkciją ir 39mm filtro sriegį, suteikiantį papildomą universalumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kameros objektyvas |
| Modelis | Laowa 15mm f/5 Cookie FF Juoda Sony FE |
Specifikacijos |
|
| Fokusavimo ilgis | 15mm |
| Diafragmos diapazonas | f/5 - f/22 |
| Matymo kampas | 110° |
| Objektyvo struktūra | 13 elementų 9 grupėse |
| Minimalus fokusavimo atstumas | 12 cm |
| Maksimalus didinimas | 0.2X |
| Fokusavimo sistema | Rankinis fokusavimas (MF) |
| Filtro sriegis | 39mm |
| Matmenys | Ø53mm x 35.2mm |
| Svoris | 158 g |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Sony E Mount (Automatinė diafragma) |
Papildoma informacija |
|
| Saulės žvaigždžių efektas | 10 taškų diafragmos dizainas, sukuriantis nuostabius žvaigždžių efektus |
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |